
Avondvierdaagse Kika- KWF Walk & Run gaat door
HEINKENSZAND - Stichting Heinkenszandse KiKa-KWF Walk & Run houdt volgende week de ‘Heinkenszandse’ avondvierdaagse. ‘Omdat we dit jaar minder vrijwilligers hebben en normaal gesproken al begin januari beginnen met de organisatie, zetten we alle zeilen bij om alles rond te krijgen’, aldus de organisatie, die nog wel vrijwilligers kan gebruiken.
Er kan vanaf maandag de hele week alleen gewandeld worden. Op woensdag is er geen kidsrun en geen run.
Kinderen van de Heinkenszandse basisscholen starten vanaf school, zodat er zoveel mogelijk in bubbels kan worden gelopen. Voor de kinderen die niet op de Heinkenszandse scholen zitten en voor andere deelnemers is de start bij de Stenge. Er wordt tussen 18.00 en 18.30 uur gestart, zodat de start verspreid is. Nadat de tocht gelopen is kan het gestempelde deelnamekaartje buiten bij de Stenge in een bus worden gegooid.
Er kan alleen via de website worden ingeschreven. Voor de schoolkinderen sluit de inschrijving op vrijdag 1 april om 22.00 uur. Er worden geen sponsorbijdragen opgehaald. Er is geen herdenking op maandag en geen grote afsluiting op vrijdag. ‘Dit alles om te voorkomen dat er veel deelnemers kort op elkaar lopen.’
Er zijn routes van 5 en 10 kilometer die door pijlen zijn uitgezet voor de schoolkinderen. ‘Wil je 15 kilometer lopen dan kun je de 5 en 10 kilometer samen lopen. Er kan ook per dag worden ingeschreven.’ Wat wel blijft, is elke dag een traktatie onderweg. ‘En op vrijdag, in het kader van “Borsele drinkt water”, een speciale traktatie! Er zijn ook diverse andere acties in de avondvierdaagseweek.’
Rolstoeldriedaagse
De rolstoeldriedaagse is uitgesteld tot 31 mei tot en met 2 juni. Dit is de week van de landelijke avondvierdaagse. ‘We hopen dan eindelijk weer eens op stap te kunnen met de mensen van de kleinschalige woningen en andere locaties.’
De organisatie gaat ervanuit in 2023 weer een complete Walk & Run te kunnen organiseren. ‘Met hopelijk ook een hogere opbrengst voor KiKa en KWF Kankerbestrijding dan dat het dit jaar zal zijn. Vind je het leuk om ons te komen helpen? Meld je dan aan bij onze organisatie, als vrijwilliger of bestuurslid.’ Kijk voor meer informatie op www.heinkenszandsewalkandrun.nl of mail naar: [email protected].
Meer uit Beveland
COLUMN - Een paar jaar geleden kreeg ik van iemand wat aantekeningen toegestuurd,waarin hij terugblikt op zijn belevenissen als politieagent in het vooroorlogse Goes.
10 minuten geledenMIDDELBURG - Rijkswaterstaat voert in mei onderhoud uit aan de Vlaketunnel bij Kapelle en het Dampoortaquaduct bij Middelburg. Ze kondigt afsluitingen aan om weggebruikers te attenderen op een langere reistijd.
19 uur geledenHEINKENSZAND - Timmerfabriek De Mol uit Heinkenszand heeft de Groene Pluim ontvangen voor haar opvallende inzet op het gebied van duurzaamheid en sociaal beleid. Wethouder Arno Witkam van de gemeente Borsele reikte de erkenning uit aan eigenaar Marco Traas.
21 uur geledenGOES - De jaarrekening over 2024 van waterschap Scheldestromen is opgemaakt. Van de begroting à ruim 165 miljoen euro is 8,2 miljoen euro overgebleven.
23 uur geledenGOES - "Vrijheid is niet vanzelfsprekend." Met die woorden vat Stef Traas, directeur van het Bevrijdingsmuseum Zeeland in Nieuwdorp, de kern van zijn missie samen.
1 dag geledenGOES - Europa Kinderhulp biedt vakanties bij vakantiegezinnen aan voor kinderen uit diverse Europese landen. Maar er is ook een groeiende groep kinderen uit Nederland die een onbezorgde vakantie goed kunnen gebruiken. In o.a. Zeeland wordt er daarom nu alvast gezocht naar gezinnen die komende zomer een kind willen uitnodigen.
1 dag geledenBORSSELE/RILLAND - Netbeheerder Tennet heeft de nieuwe 380 kV-hoogspanningsverbinding tussen Borssele en Rilland officieel in gebruik genomen. 'De transportcapaciteit van de bestaande 380 kV-verbinding tussen Borssele en Rilland is hiermee meer dan verdubbeld', laat Tennet weten. Nu de nieuwe masten klaar zijn, kan het afbreken van de oude beginnen.
1 dag geleden