Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auto’s zwaar beschadigd bij botsing in Vlissingen

Auto’s zwaar beschadigd bij botsing in Vlissingen

VLISSINGEN - Twee personenauto's zijn woensdagavond zwaar beschadigd geraakt bij een aanrijding op de Bossenburghweg in Vlissingen. Niemand hoefde naar het ziekenhuis.De voertuigen kwamen rond 19.50 uur met elkaar in botsing bij de stoplichten op de kruising van de Bossenburg en de Rosenburglaan. Er werd een rapid responder van de ambulancedienst opgeroepen, maar na onderzoek bleek niemand naar het ziekenhuis vervoerd hoeven te worden.Vanwege de aanrijding moest de Bossenburghlaan richting Koudekerke tijdelijk worden afgesloten vanaf de rotonde bij de Sloeweg. Nadat de beide voertuigen waren getakeld, kon de weg rond 20.40 uur weer worden vrijgegeven.

Meer uit Vlissingen

Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

5 minuten geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

17 uur geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

21 uur geleden
Wandel mee met De Vrolijke Tippelaars

VLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen. 

22 uur geleden
Volop concerten in Sint Jacobskerk Vlissingen

VLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel. 

1 dag geleden
Pannetje vat vlam in woning Westerzicht

VLISSINGEN - In een woning aan Westerzicht in Vlissingen is donderdagmiddag brand ontstaan doordat een pannetje op het vuur vlam vatte.

1 dag geleden
Onderscheiden Dicky en Henk vertellen over gouden tijden in hun muziekoase: ‘We hebben het altijd met veel liefde gedaan’

OOST-SOUBURG - Henk was jarig, dus hij en zijn echtgenote Dicky zochten er niets achter toen familie hen vorige week ophaalde voor een etentje. "Maar slagbomen bij een restaurant?", lacht Dicky. De rit bleek het Souburgse echtpaar Vos naar het provinciehuis te brengen, waar commissaris van de koning in Zeeland Hugo de Jonge hen verraste met de commissarispenning. Die kregen ze voor hun jarenlange inzet voor de muzieksector in Zeeland met hun muziekboerderij.

1 dag geleden