Automobilisten opgelet: Drukke avondspits verwacht vanwege felle regen
THOLEN - Het gaat vandaag regenen, en geen klein beetje ook. In de namiddag en avond wordt in het hele land behoorlijke buien verwacht. Automobilisten moeten tijdens de avondspits rekening houden met flinke vertragingen op de weg,
Woensdagochtend begint droog, maar de bewolking hangt al in de lucht. Tegen het einde van de ochtend vallen de eerste regendruppels in het westen van Nederland. In de loop van de middag verspreidt de regen zich over het hele land. “In totaal wordt 10 tot 15 millimeter neerslag verwacht”, aldus weerbureau Weeronline.
Donker en regenDaarnaast gaat het flink waaien. Vooral bij de kust worden krachtige windstoten tot 80 kilometer per uur verwacht. De wind zal later op de avond afnemen. Vanwege de wintertijd wordt het elke dag vroeg donker en de regen maakt het er niet makkelijker op voor weggebruikers. Het zicht kan flink beperkt worden.
Dit betekent dat het tijdens de avondspits moeilijk wordt om het overzicht goed te bewaren. De combinatie van duisternis en regen kan daarom woensdagavond tot aanzienlijke vertragingen op de weg leiden. Weeronline: “Als je woensdagavond de weg op moet, houd dan rekening met extra lange reistijden.” Het KNMI heeft (nog) geen code geel, oranje of rood afgekondigd voor de zware buien die over het land trekken.
Natte novemberNovember is erg nat begonnen. Op sommige weerstations in Noord-Holland en Zuid-Holland is al meer dan 100 millimeter regen gevallen, wat vergelijkbaar is met wat normaal gesproken in een hele maand valt. En de maand november is nog maar acht dagen onderweg.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
8 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
11 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
14 uur geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
15 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geleden