Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Automobiliste ramt geparkeerde auto op de Damstraat in Yerseke

Automobiliste ramt geparkeerde auto op de Damstraat in Yerseke

YERSEKE – Op de Damstraat in Yerseke zijn vanmorgen twee personenauto’s beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval. Een vrouw is ter controle naar het ziekenhuis gebracht.

Een vrouw ramde rond 05.05 uur vandaag - door onbekende oorzaak - een geparkeerde auto. De politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. Ter plekke bleek dat de bestuurster met haar voertuig de achterzijde van het geparkeerde voertuig had geraakt en door de klap overdwars op de weg was komen te staan.

De vrouw is door het ambulancepersoneel ter controle naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft geholpen bij het invullen van de schadeformulieren. De beschadigde auto’s zijn geborgen

Meer uit Reimerswaal

Wat doen sociale media met kinderen?

GOES/'S-GRAVENPOLDER - Ouders/verzorgers die zich zorgen maken over smartphonegebruik bij kinderen houden een bijeenkomst over sociale media en kinderen. Die vindt plaats op woensdag 11 juni over in het Calvijn College, aan Klein Frankrijk in Goes. 

4 uur geleden
Scouting Kapelle negentig jaar

KAPELLE - Scoutingclub Ridder van der Maelstede in Kapelle viert haar 90-jarig jubileum. De vereniging werd in 1935 opgericht en is sindsdien stabiel populair onder de Kapelse jeugd. Het is dan ook niet voor niets dat er op 21 juni een viering van het jubileum plaatsvindt én een reünie met alle oud-leden.

22 uur geleden
Juliana van Stolbergschool viert 50 jarig jubileum

Juliana van Stolbergschool viert 50-jarig jubileum

1 dag geleden
Slimme samenwerking in Rilland zorgt voor ruimte op het stroomnet

RILLAND - In Rilland is een belangrijke stap gezet om het volle stroomnet beter te gebruiken. Energiebedrijf Vandebron, netbeheerder Stedin en investeerder Klimaatfonds Nederland hebben samen een speciale afspraak gemaakt voor zonnepark Markiezaat. Dit zonnepark kan op drukke momenten tijdelijk worden uitgeschakeld. Zo komt er 40 megawatt aan ruimte vrij op het stroomnet, waardoor de stroom beter verdeeld kan worden in de regio.

2 dagen geleden
The Morning Indefinite brengt debuutalbum uit

KAPELLE - Drummer Finley Nijsse uit Kapelle (foto, rechts) en gitarist Joost Ruisaard uit Wemeldinge hebben met hun band The Morning Indefinite (foto, onder) op 3 mei hun eerste langspeelplaat uitgebracht: 'As Green as in the Dream where I Can't Breathe'. Afgelopen weekend stonden de vier heren op de bühne in Ovezande tijdens het jaarlijkse festival Klomppop. Hoe is deze opkomende band ontstaan? Hoe is hun debuutalbum tot stand gekomen? En wat zijn de plannen voor de toekomst?

2 dagen geleden
Controle op bedrijventerreinen gemeente Reimerswaal

REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal heeft onlangs samen met de politie, Belastingdienst, Douane en de Regionale Uitvoeringsdienst (RUD) een integrale controle uitgevoerd op bedrijventerreinen in Reimerswaal. De controle richtte zich op naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit.

2 dagen geleden
Doek valt voor Ambachtscentrum Goes

GOES - Het doek valt voor het Ambachtscentrum in Goes. De laatste openingsdag is zaterdag 30 augustus; daarna sluiten de deuren van het bij velen in Goes en omstreken geliefde centrum. Maar Ine Haring, bestuurslid van het Ambachtscentrum Goes, blijft strijdbaar: "We gaan door. Alleen even niet meteen."

2 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!