Automobilist uit Sint-Maartensdijk rijdt door na aanrijding met jonge fietser in Tholen
THOLEN – Een 16-jarige fietser heeft woensdagochtend lichte verwondingen opgelopen bij een ongeval met een auto op de Ten Ankerweg in Tholen. De automobilist reed weg na het incident voordat de hulpdiensten waren gearriveerd.
Het incident vond plaats rond 11.20 uur op de rotonde bij de kruising met de Molenvlietsedijk. Door een nog onbekende oorzaak kwamen een 16-jarige fietser uit Tholen en een automobilist met elkaar in botsing. Hierbij raakte de fietser lichtgewond.
Bij aankomst van de hulpdiensten was de automobilist, een 68-jarige man uit Sint-Maartensdijk, al vertrokken, zo verklaarde de politiewoordvoerder. De man werd later aangehouden voor ondervraging.
Medewerkers van de ambulancedienst onderzochten het slachtoffer, maar vonden het niet noodzakelijk om hem naar het ziekenhuis te vervoeren.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
2 uur geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
9 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
12 uur geledenTHOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
1 dag geledenTHOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.
1 dag geledenTHOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.
1 dag geleden