Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Automobilist uit Sint-Maartensdijk rijdt door na aanrijding met jonge fietser in Tholen

Automobilist uit Sint-Maartensdijk rijdt door na aanrijding met jonge fietser in Tholen

THOLEN – Een 16-jarige fietser heeft woensdagochtend lichte verwondingen opgelopen bij een ongeval met een auto op de Ten Ankerweg in Tholen. De automobilist reed weg na het incident voordat de hulpdiensten waren gearriveerd.

Het incident vond plaats rond 11.20 uur op de rotonde bij de kruising met de Molenvlietsedijk. Door een nog onbekende oorzaak kwamen een 16-jarige fietser uit Tholen en een automobilist met elkaar in botsing. Hierbij raakte de fietser lichtgewond.

Bij aankomst van de hulpdiensten was de automobilist, een 68-jarige man uit Sint-Maartensdijk, al vertrokken, zo verklaarde de politiewoordvoerder. De man werd later aangehouden voor ondervraging.

Medewerkers van de ambulancedienst onderzochten het slachtoffer, maar vonden het niet noodzakelijk om hem naar het ziekenhuis te vervoeren.

Meer uit Tholen

Gratis cursussen valpreventie voor 55-plussers in Thoolse dorpen

THOLEN - Een val kan ingrijpende gevolgen hebben. Daarom organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente Tholen, in samenwerking met fysiotherapeuten, een cursus valpreventie. Deze cursussen worden vanaf maart aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Poortvliet.

6 uur geleden
Dit zijn de winnende groepen en wagens van de optocht in Grôôt Pesôôt

OUD-VOSSEMEER - De stemmen in Grôôt Pesôôt zijn geteld. Met 22 startnummers deden afgelopen zaterdag iets meer deelnemers mee aan de optocht dan vorig jaar. Daarbij speelden ze in op Valentijnsdag en het motto: 't ies is gebroke!

10 uur geleden
Zien: Een winterse optocht vol liefde trekt door Grôôt Pesôôt [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - De grote optocht trok zaterdagmiddag weer door Oud-Vossemeer. Veel deelnemers haakten in op Valentijnsdag en het motto van dit jaar: 'T ies is gebroke! Bekijk onderaan dit artikel foto's van de optocht.

14 uur geleden
Brand in bouwcontainer snel geblust in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Aan de Hofstraat in Oud-Vossemeer is zondagmiddag brand uitgebroken in een bouwcontainer. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.

1 dag geleden
Speeltuin De Speelkrael gaat twee dagen dicht voor inclusieve aanpassingen

SCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.

2 dagen geleden
Rechtbank fluit gemeente terug voor hotel Sint-Annaland waar nu woontoren komt

SINT-ANNALAND - De rechtbank heeft de gemeente Tholen teruggefloten voor het eerder beoogde hotel op het havenplateau. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak tussen de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders. Het hotelplan is al even van de baan: de ontwikkelaar heeft nu een woontoren met wooneenheden voor ogen. Maar de juridische procedure liep door.

3 dagen geleden
Thoolse haven nog zonder walstroom: ‘Met overlast en vervuiling tot gevolg’

THOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.

3 dagen geleden