Automobilist uit Sint-Maartensdijk rijdt door na aanrijding met jonge fietser in Tholen
THOLEN – Een 16-jarige fietser heeft woensdagochtend lichte verwondingen opgelopen bij een ongeval met een auto op de Ten Ankerweg in Tholen. De automobilist reed weg na het incident voordat de hulpdiensten waren gearriveerd.
Het incident vond plaats rond 11.20 uur op de rotonde bij de kruising met de Molenvlietsedijk. Door een nog onbekende oorzaak kwamen een 16-jarige fietser uit Tholen en een automobilist met elkaar in botsing. Hierbij raakte de fietser lichtgewond.
Bij aankomst van de hulpdiensten was de automobilist, een 68-jarige man uit Sint-Maartensdijk, al vertrokken, zo verklaarde de politiewoordvoerder. De man werd later aangehouden voor ondervraging.
Medewerkers van de ambulancedienst onderzochten het slachtoffer, maar vonden het niet noodzakelijk om hem naar het ziekenhuis te vervoeren.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.
1 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.
2 uur geledenSINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.
5 uur geledenSCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.
19 uur geledenSCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.
22 uur geledenZEELAND - Automobilisten die normaal door de Vlaketunnel rijden, kunnen tijdens de afsluiting in april met flinke korting de trein nemen. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de tunnel, waardoor deze van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 05.00 uur in beide richtingen dichtgaat voor al het verkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Anco Fase, Petrina Geluk-den Engelsman en Aad Prins hebben woensdagavond tijdens hun afscheid als raadsleden een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Ze zijn alle drie benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
1 dag geleden