Automobilist maakt brokken op de Nijverheidsweg in Sint-Maartensdijk
SINT-MAARTENSDIJK - Bij een ongeval op de Nijverheidsweg in Sint-Maartensdijk is vanmorgen een personenauto beschadigd geraakt. Bij dit ongeluk raakte niemand gewond.Het ongeval vond omstreeks 09.30 uur plaats bij de rotonde op de kruising van de Nijverheidsweg en de Provincialeweg (N286). Wat er precies is gebeurd, is nog niet bekend. De auto raakte bij het ongeval beschadigd. De opgeroepen medewerkers van de ambulancedienst hebben de bestuurder onderzocht. Hij bleek volgens de politie niet gewond te zijn geraakt.Een bergingsbedrijf heeft het voertuig geborgen. De politie heeft het verkeer langs de ongevals locatie geleid. Na een uur was de weg weer helemaal vrij.
Meer uit Tholen
THOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
23 uur geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
1 dag geledenTHOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
2 dagen geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
2 dagen geleden