
Auto slaat over de kop op A58 bij ‘s-Heer Arendskerke
‘S-HEER ARENDSKERKE - Een personenauto is vannacht over de kop gevlogen op de A58 ter hoogte van ‘s-Heer Arendskerke. De bestuurder hoefde wonder boven wonder niet naar het ziekenhuis.
De bestuurder van de grijze Fiat Punto reed ter hoogte van het Total-tankstation ‘Vliedberg’ op de rijbaan richting Goes toen het rond 02.50 uur misging. Door een onbekende oorzaak sloeg de auto over de kop. Voor de bestuurder werd een ambulance gewaarschuwd maar na onderzoek bleek de 26-jarige man niet mee te hoeven naar het ziekenhuis.
Politieagenten hadden de automobilist meegenomen naar het bureau omdat ze vermoedden dat hij onder invloed van alcohol verkeerde. Dat vermoeden bleek te kloppen want het ademanalyse-apparaat gaf een waarde van 675 Ug/l. Dat is bijna 7,7 keer meer dan voor hem als beginnend bestuurder was toegestaan. Voor beginnend bestuurders ligt de limiet immers op 88 Ug/l. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt vanwege het rijden onder invloed van alcohol. Zijn rijbewijs is ingevorderd.
Meer uit Beveland
GOES - Voor BMX'er en urban-sportliefhebber Mark Vos (41) draait alles om vrijheid, uitdaging en het overwinnen van angst. Wat begon met een crossfietsje met witte bandjes in 1989 groeide uit tot een levenslange passie. "Voor mij is BMX altijd meer geweest dan een sport," vertelt Mark. "Het is een manier om jezelf uit te dagen, je angsten te overwinnen en je grenzen te verleggen. Dat gevoel wil ik nu doorgeven aan een nieuwe generatie."
15 uur geledenKRABBENDIJKE - Vanwege een aanrijding op een spoorwegovergang in Krabbendijke is het treinverkeer op het traject Vlissingen-Roosendaal momenteel verstoord.
18 uur geledenKATS - De gemeente Noord-Beveland heeft besloten dat de aanleg van een nieuw broedeiland bij de Katse Plaat mag doorgaan. Een bezwaar van een omwonende tegen de vergunning is door het college van burgemeester en wethouders ongegrond verklaard.
20 uur geledenRITTHEM - In havengebied Vlissingen-Oost wordt extra toezicht gehouden. Aanleiding daarvoor is een 'verdachte situatie', zo heeft de politie maandagavond laat bekendgemaakt.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Demissionair minister Sophie Hermans van Klimaat en Groene Groei bracht maandag 8 september een werkbezoek aan Zeeland in het kader van de plannen voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. Het bezoek stond in het teken van participatie: de minister sprak met jongeren, dorpsraden en deelnemers van onder meer de Borselse Voorwaardengroep over hun zorgen, vragen en ideeën.
1 dag geledenGOES - Afgelopen weekend vond het jaarlijkse 't Beest Brult' weer plaats in 't Beest te Goes. Dit gezellige gratis festival is jaarlijks dé aftrap van het nieuwe film- en concertseizoen. Honderden mensen kwamen samen tijdens het festival en zowel voor het podium buiten als voor het podium in de zaal stond het helemaal vol met publiek.
1 dag geledenOUDELANDE - Bij een aanrijding tussen een auto en een camper in het buitengebied van Oudelande is maandagmiddag een persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de kruising van de Zeedijk met de Vijfzoodijk.
1 dag geleden