Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auto over de kop bij Axel, bestuurder vlucht water in

Auto over de kop bij Axel, bestuurder vlucht water in

AXEL - Een automobilist die een kind vervoerde is gistermiddag met zijn voertuig over de kop geslagen. Dat gebeurde bij het buurtschap Spui, vlakbij het Zeeuws-Vlaamse Axel. Na de crash vluchtte de bestuurder een nabijgelegen kreek in waarna hij alsnog kon worden ingerekend.

Een automobilist die een kind vervoerde is dinsdagmiddag met zijn voertuig over de kop geslagen. Dat gebeurde bij het buurtschap Spui, vlakbij het Zeeuws-Vlaamse Axel.  

De automobilist raakte rond 17:30 uur van de weg bij de Graaf Jansdijk. Hij vluchtte vervolgens een huis in maar nam de benen toen hij de gewaarschuwde politie zag.

Kind

De man had ook een kind bij zich in de auto. Voor het kind dat bij de man in de auto zat werd de ambulancedienst gewaarschuwd. Het kind raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

Schuilplaats

De man is uiteindelijk in het water van de Bronkreek bij Spui gesprongen. Hierop werd rond 18:10 uur uit voorzorg ook de brandweer opgeroepen. Onder meer waterongevallenteams werden ter plekke gestuurd maar de komst hiervan bleek niet nodig.

De verdachte kon kort na de brandweeralarmering alsnog worden aangehouden. Hierop werd de inzet van de brandweer afgeblazen. De man is door de politie meegenomen en zal een alcohol- en drugstest moeten doen.

Een bergingsbedrijf is ingeschakeld om de auto van de man te takelen.

Meer uit Beveland

Vrijwillige brandweer naar Spoorstraat voor brandje in beplanting langs de weg

'S HEER ARENDSKERKE- De vrijwillige brandweer van Heinkenszand is vrijdagavond ingezet voor een buitenbrandje aan de Spoorstraat. Daar stond een stukje van de beplanting langs de weg in brand. Hoe het kon dat de beplanting vlam gevat heeft is niet duidelijk. 

1 uur geleden
Westerscheldetunnel afgesloten richting Terneuzen na ongeval

DRIEWEGEN- De Westerscheldetunnel in de richting van Terneuzen is vrijdagavond enige tijd afgesloten geweest. De oorzaak hiervan was een aanrijding tussen drie auto's op de N62 ter hoogte van de tunnel. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse maar niemand hoefde naar het ziekenhuis overgebracht te worden. Vlak voor middernacht werd de tunnel weer opengesteld.

2 uur geleden
Aan de keukentafel met Ivo van Beekhuizen: ‘Het Polderhuis is echt een deel van mijn leven’

WESTKAPELLE - Het Polderhuis in Westkapelle is niet zomaar een museum, maar een levendig centrum van sociale en culturele activiteiten. Ivo van Beekhuizen weet dat als geen ander. Sinds 2006 is hij nauw betrokken bij de organisatie en heeft hij het Polderhuis zien groeien tot een dynamische ontmoetingsplek. Aan de keukentafel vertelt hij over zijn eigen ontwikkeling en over de unieke sfeer van de hechte gemeenschap waarin hij opgroeide. 'Je kent iedereen, het is een heel hechte gemeenschap.'

3 uur geleden
Herinneringen van een Goese agent

COLUMN - Een paar jaar geleden kreeg ik van iemand wat aantekeningen toegestuurd,waarin hij terugblikt op zijn belevenissen als politieagent in het vooroorlogse Goes. 

6 uur geleden
Vlaketunnel en Dampoortaquaduct wegens werkzaamheden twee nachten dicht

MIDDELBURG - Rijkswaterstaat voert in mei onderhoud uit aan de Vlaketunnel bij Kapelle en het Dampoortaquaduct bij Middelburg. Ze kondigt afsluitingen aan om weggebruikers te attenderen op een langere reistijd.

1 dag geleden
Groene Pluim voor timmerfabriek De Mol

HEINKENSZAND - Timmerfabriek De Mol uit Heinkenszand heeft de Groene Pluim ontvangen voor haar opvallende inzet op het gebied van duurzaamheid en sociaal beleid. Wethouder Arno Witkam van de gemeente Borsele reikte de erkenning uit aan eigenaar Marco Traas.

1 dag geleden
Waterschap Scheldestromen houdt ruim acht miljoen euro over aan 2024

GOES - De jaarrekening over 2024 van waterschap Scheldestromen is opgemaakt. Van de begroting à ruim 165 miljoen euro is 8,2 miljoen euro overgebleven.

1 dag geleden