
Auto in de sloot na uitwijkmanoeuvre op Tholen
THOLEN - Een automobilist is vrijdagavond met zijn voertuig in de sloot beland aan de Bartelmeetweg. Het ongeval gebeurde na een uitwijkmanoeuvre voor een tegenligger met verblindende verlichting. Niemand raakte gewond.Rond 23:30 uur reed de bestuurder van een grijze Ford Fiesta over de Bartelmeetweg tussen Poortvliet, Sint-Annaland en Oud-Vossemeer op het eiland Tholen. In een bocht kwam een tegenligger met verblindende verlichting, waarvoor de bestuurder een uitwijkmanoeuvre maakte, zo verklaarde een omstander.Hij kwam hierbij met zijn rechterwielen in de berm, corrigeerde naar links maar raakte in de slip en kwam in de sloot tot stilstand. De bestuurder raakte niet gewond, maar de zwaar beschadigde auto moest door een bergingsbedrijf getakeld worden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.
14 uur geledenSINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.
18 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De A4 tussen knooppunt Markiezaat en Zoomland, richting Rotterdam, is vanaf vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei deels afgesloten vanwege onderhoud. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot een uur.
19 uur geledenSINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.
1 dag geledenMedusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden in Sint-Maartensdijk en Tholen openen maandag 5 mei hun deuren. Bezoekers zijn op Bevrijdingsdag welkom vanaf 13.00 uur. Vrijwilligers hebben in april hard gewerkt om de baden klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
2 dagen geledenSTAVENISSE - Het Watersnoodhuis in Stavenisse opent op zaterdag 3 mei weer de deuren. In het voormalige raadhuis kunnen bezoekers zich onderdompelen in de geschiedenis van de Watersnoodramp van 1953, met speciale aandacht voor de gevolgen op Tholen en Sint Philipsland. Tien jaar geleden werd het informatiecentrum officieel in gebruik genomen.
2 dagen geleden