Auto gestolen onder bedreiging vuurwapen
THOLEN - Een 60-jarige man uit de gemeente Tholen is maandagavond het slachtoffer geworden van een gewelddadige diefstal waarbij zijn auto en persoonlijke spullen zijn weggenomen. Het incident gebeurde tussen 21.00 en 21.30 uur in de buurt van een parkeerplaats aan de Brabantse kant van het Schelde-Rijnkanaal, vlakbij de Kreekraksluizen.
Het slachtoffer werd door vier mannen gedwongen om zijn autosleutel af te geven, waarna het viertal er met zijn auto vandoor ging. Een van de mannen bedreigde het slachtoffer met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp.
Twee vissers die aan het kanaal zaten alarmeerden de politie. Door agenten is nog uitgekeken naar het gestolen voertuig, maar dat werd niet meer aangetroffen. Het gaat om een witte Ford Transit Connect voorzien van kenteken 5-VVV-86. De auto is voorzien van zwarte velgen. De vier daders zouden blanke jongemannen zijn in de leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Ze reden weg in een gebroken wit gekleurde personenauto van het merk Renault Captur.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tien jaar na de succesvolle taptoe ter gelegenheid van 650 jaar stadsrechten, keert het evenement op zaterdagavond 4 juli terug naar Tholen. Dit jaar staat het in het teken van 660 jaar stadsrechten. Vier showkorpsen zorgen voor een avond vol muziek en beleving op het Terreplein.
7 uur geledenTHOLEN - Bij de Oesterputten in Tholen is woensdagavond een nieuw calisthenicspark geopend. Het beweegpark geeft inwoners de mogelijkheid om gratis buiten te sporten met behulp van allerlei toestellen. Met de onthulling van het informatiebord werd het park symbolisch overgedragen aan de inwoners.
11 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikt op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag staat een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, naast jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond.
15 uur geledenTHOLEN - Het buitenbad De Spetter in Tholen gaat vanaf donderdag weer open. Ook de zwemlessen starten dan weer. Het zwembad was sinds maandag gesloten vanwege herstelwerkzaamheden. De beschermlaag op het tegelwerk liet los. Er is inmiddels een nieuwe coating aangebracht, waardoor het bad weer veilig open kan.
1 dag geledenTHOLEN - Van een hoger minimumloon en strengere regels voor telemarketing tot veranderingen voor huurders, gastouders en vrachtwagenchauffeurs. Per 1 juli treden verschillende nieuwe wetten en regelingen in werking. Dit zijn de belangrijkste wijzigingen op een rij.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start een tweejarige pilot om ammoniak en de luchtkwaliteit in Zeeland nauwkeuriger in kaart te brengen. Door satellietdata, grondmetingen en kunstmatige intelligentie te combineren moet een gebiedsdekkend beeld ontstaan. Dat geeft meer inzicht in de effecten van maatregelen voor natuurherstel en stikstofreductie. De sensoren voor de pilot worden geproduceerd in Sint-Annaland.
2 dagen geledenTHOLEN - Geen waterleiding, stroom of riool, maar toch een volwaardig openbaar toilet. Aan de Oesterdam bij Tholen zijn donderdag de allereerste natuurtoiletten van Zeeland geopend. Dit gebeurde samen met MDL Fonds (Maag Darm Lever), die zich inzet voor meer natuurtoiletten in Nederland.
2 dagen geleden