Auto gestolen onder bedreiging vuurwapen
THOLEN - Een 60-jarige man uit de gemeente Tholen is maandagavond het slachtoffer geworden van een gewelddadige diefstal waarbij zijn auto en persoonlijke spullen zijn weggenomen. Het incident gebeurde tussen 21.00 en 21.30 uur in de buurt van een parkeerplaats aan de Brabantse kant van het Schelde-Rijnkanaal, vlakbij de Kreekraksluizen.
Het slachtoffer werd door vier mannen gedwongen om zijn autosleutel af te geven, waarna het viertal er met zijn auto vandoor ging. Een van de mannen bedreigde het slachtoffer met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp.
Twee vissers die aan het kanaal zaten alarmeerden de politie. Door agenten is nog uitgekeken naar het gestolen voertuig, maar dat werd niet meer aangetroffen. Het gaat om een witte Ford Transit Connect voorzien van kenteken 5-VVV-86. De auto is voorzien van zwarte velgen. De vier daders zouden blanke jongemannen zijn in de leeftijd tussen 20 en 25 jaar. Ze reden weg in een gebroken wit gekleurde personenauto van het merk Renault Captur.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
1 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
12 uur geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
15 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
16 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.
19 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.
22 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.
1 dag geleden