Auto eindigt in de sloot, geen gewonden
SINT-ANNALAND - Langs Joanna Mariapolder (N658), Sint-Annaland en Oud-Vossemeer, is een personenauto in de sloot terecht gekomen.
De bestuurder kon het voertuig zelfstandig verlaten en raakte gelukkig niet gewond. De auto is afgevoerd door een bergingsbedrijf. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de T-splitsing met de Kleine Dijk. Vanwege de gladheid verloor de bestuurder de controle over het stuur en
kwam in een naastgelegen sloot tot stilstand. Ingeschakeld bergingsbedrijf heeft het voertuig weggesleept.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.
8 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.
9 uur geleden[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.
12 uur geledenTHOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.
16 uur geledenTHOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
1 dag geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
1 dag geledenTHOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
2 dagen geleden