
Auto crasht in centrum van Vlissingen
VLISSINGEN - Een auto raakte dinsdagavond total los nadat de bestuurder op de badhuisstraat tegen een beveiligingsmast botste. De bestuurder is aangehouden. De bijrijdster raakte gewond.
Het ongeval gebeurde omstreeks 23.40 uur op de kruising van de Badhuisstraat en de Coosje Buskenstraat in Vlissingen. Een automobilist kwam door een onbekende oorzaak tot stilstand tegen een mast waarop meerdere beveiligingscamera’s waren gemonteerd. De mast kantelde en vloog in diverse stukken over het volledige Scheldeplein. De bestuurder nam in zijn rit nog enkele metalen palen mee. De bestuurder bleef ongedeerd. Zijn bijrijdster bleek echter flink gewond te zijn geraakt De overige twee inzittenden bleven ongedeerd.. Het slachtoffer is door de medewerkers van de ambulancedienst onderzocht en meegenomen naar het ziekenhuis.
De politie heeft de omgeving van het ongeval afgezet voor eventueel onderzoek. Daarnaast zijn er door de politie diverse getuigen gehoord. De bestuurder is door de politie meegenomen voor verder onderzoek. De man bleek te veel te hebben gedronken. Zijn rijbewijs is ingevorderd.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
2 uur geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
2 uur geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
2 uur geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
20 uur geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
23 uur geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
1 dag geleden