
Auto belandt in sloot bij Ritthem
RITTHEM - Een automobilist is maandag bij Ritthem uit de bocht gevlogen en in een naastgelegen sloot terecht gekomen. Niemand hoefde naar het ziekenhuis gebracht te worden.
Het eenzijdige ongeluk gebeurde rond 20.30 uur op de Oostelijke Bermweg bij Ritthem. De bestuurder van een personenauto verloor daar de controle over zijn voertuig en vloog uit de bocht. Uiteindelijk kwam het voertuig in een naastgelegen sloot tot stilstand.
De politie, brandweer en de ambulancedienst kwamen ter plaatse om hulp te bieden. Uiteindelijk hoefde de inzittende niet naar het ziekenhuis. De auto is door een bergingsbedrijf getakeld en meegenomen.
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG - Aan de Dongestraat in Oost-Souburg worden een gezondheidscentrum en 24 appartementen gebouwd. Deze vernieuwing komt op de plek van het schoolgebouw van de Parelburcht en sportzaal Van Duyvenvoorde, die niet meer in gebruik zijn. De sloop van de school begint zo snel mogelijk, laat de gemeente Vlissingen weten.
17 uur geledenVLISSINGEN - 104 kinderen van basisscholen uit de hele stad bezoeken deze weken de zomerschool in brede school De Combinatie in Vlissingen. Dinsdag zijn ze al begonnen en donderdag was de feestelijke, officiële opening.
20 uur geledenVLISSINGEN - "Ik geef je mijn Raam" de unieke expositieruimte aan de Koudekerkseweg 8 in Vlissingen toont gedurende zes weken negen zogeheten Outsider kunstenaars uit het atelier "de Glazen Pui" in Middelburg.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De locatie van de brandweerpost in Oost-Souburg is gekozen om snel in alle richtingen te kunnen uitrukken. In het oog springen doet deze plek op het bedrijventerrein aan de Marie Curieweg alleen wat minder. "Veel Souburgers weten daardoor niet dat ons dorp een eigen brandweer heeft", vertelt ploegleider Mark de Feijter. Die is er dus wel degelijk en bestaat zelfs 25 jaar.
1 dag geledenVLISSINGEN - Bij laag water snel metselen, zodat de mortel voor hoog water hard is. Dit typeert het uitzonderlijke groot onderhoud deze maanden aan het Keizersbolwerk in Vlissingen. Daarnaast is het de kunst om het bijna vijf eeuwen oude verdedigingswerk te restaureren met behoud van de oorspronkelijke uitstraling.
1 dag geledenVLISSINGEN - De gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen doen deze zomer gezamenlijk mee aan de landelijke campagne Staat-E-lekker. Deze campagne is gericht op het tegengaan van fietsdiefstal.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De kermis op en om het Bellamypark in Vlissingen vindt dit jaar plaats van vrijdag 18 juli tot en met zondag 27 juli.
2 dagen geleden