Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auto belandt in sloot bij Koudekerke, betrokkene onder invloed

Auto belandt in sloot bij Koudekerke, betrokkene onder invloed

KOUDEKERKE – Een man is vannacht met zijn auto in de polder tussen Koudekerke en Middelburg in een sloot gereden. De man was onder invloed van alcohol.

Een man is vannacht met zijn auto in de polder tussen Koudekerke en Middelburg in een sloot gereden. Het eenzijdige ongeval werd rond 01:35 uur bij toeval opgemerkt door een passant. Deze schakelde - nadat hij de bestuurder gesproken had - direct de politie in. Samen met een ambulance kwamen de agenten met spoed ter plaatse.  

De bestuurder beweerde dat iemand anders gereden zou hebben. De opgeroepen ambulancemedewerkers bleken niet nodig te zijn. De man had enkel een nat pak aan het ongeval overgehouden.

De man zou volgens de politie onder invloed van alcohol zijn. Hij is door de agenten naar zijn verblijfplaats gebracht. De auto is door een bergingsbedrijf geborgen.

Meer uit Middelburg

Poorten gaan open voor drie gezellige Visserijdagen in ‘Arnemuyden’

ARNEMUIDEN - Op donderdag 26, vrijdag 27 en zaterdag 28 juni vinden in Arnemuiden de jaarlijkse Visserijdagen plaats. 

9 uur geleden
Juf Susanne neemt vrijdag met receptie afscheid van Vrije School in Middelburg

MIDDELBURG - Na dertig jaar neemt 'juffie' Susanne vrijdag afscheid van de Vrije School in Middelburg. 

14 uur geleden
Fietsers ten val bij Vrouwenpolder, vrouw naar ziekenhuis

VROUWENPOLDER - Bij een valpartij van twee fietsers op de Vroondijk bij Vrouwenpoler is woensdagmiddag een vrouw gewond geraakt. Ze is naar het ziekenhuis gebracht. 

18 uur geleden
Twee dagen vol gratis activiteiten op Vismarkt verbinden Middelburgers voor goed doel

MIDDELBURG - Jong en ouder uit heel Middelburg samenbrengen met gratis activiteiten op de Vismarkt. Daar gaan de belangeloos meewerkende particulieren en organisaties achter twee evenementendagen voor. De komst van voormalig voetbalinternational en 'Bekende Zeeuw' Danny Blind naar de Vismarkt resulteert in een programma vol sportieve en creatieve activiteiten op maandag 28 juli en zaterdag 2 augustus. Beide dagen steunen het landelijke Jeugdeducatiefonds, waarbij twintig Zeeuwse scholen - zes in Middelburg - zijn aangesloten.

23 uur geleden
Meerdere auto’s beschadigd bij kop-staartbotsing bij Serooskerke

SEROOSKERKE - Bij een kop-staartbotsing op de Eeperkweg bij Serooskerke zijn dinsdagmiddag meerdere auto's beschadigd geraakt. Niemand raakte gewond.

1 dag geleden
Slachtoffer (61) van verkeersongeval op N57 bij Middelburg overleden

MIDDELBURG - De automobilist die dinsdag van de weg raakte op de N57 bij Middelburg is aan zijn verwondingen overleden. Het gaat om een 61-jarige man uit Serooskerke. Dat maakt de politie bekend.

1 dag geleden
Middelburger Ruben Boutens doet het goed op Tsjechisch kampioenschap karten

MIDDELBURG - Afgelopen weekend werd in Hodonin in Tsjechië de vierde editie van het open Tsjechisch kampioenschap 4-takt karten gehouden. 

1 dag geleden