
Auto belandt in de sloot op de A58 bij ‘s-Heer Arendskerke
‘S-HEER ARENDSKERKE - Bij een eenzijdig ongeluk op de A58 is vanmorgen een auto in de sloot terechtgekomen. Bij het ongeluk is tenminste één persoon gewond geraakt.
Het ongeval vond plaats om 11.00 uur op de A58 ter hoogte van ‘s-Heer Arendskerke. De bestuurder van een personenauto raakte door een nog onbekende oorzaak van de weg. De auto kwam in een diepe sloot naast de snelweg tot stilstand. Een ambulance is met spoed ter plaatse gekomen en heeft de bestuurde naar het ziekenhuis gebracht. Het is niet bekend hoe de bestuurder er aan toe is. Bergingsbedrijf De Moor heeft het voertuig weggesleept. Omdat deze een dakkoffer vol met spullen bij zich had was het opruimen en hele klus. Het overige verkeer ondervond geen overlast van de bergingswerkzaamheden.
Meer uit Beveland
'S HEER ABTSKERKE - Op zaterdag 13 september 2025 vindt de landelijke Open Monumentendag plaats met het thema "Erfgoed en Architectuur, Gebouw(d) om te blijven...". 's-Heer Abtskerke staat deze dag in het teken van de rijke geschiedenis van de Johannes de Doperkerk, een bijzonder monument waarvan de oorsprong teruggaat tot de 13e eeuw.
2 uur geledenHEINKENSZAND - De wijkagenten van de gemeente Borsele houden de komende maand op verschillende locaties in de gemeente spreekuur. De spreekuren vinden elke donderdag plaats tussen 17.00 en 20.00 uur.
5 uur geledenWEMELDINGE - Op zaterdag 6 september verandert Wemeldinge in één groot koopjesparadijs. Tijdens de vierde editie van de Mega Rommelroute zetten meer dan 200 inwoners hun voortuin open om hun spullen te verkopen. Het evenement groeit elk jaar en is inmiddels een van de grootste rommelroutes van Zuidwest-Nederland.
21 uur geledenGOES - De sloop van het schoolgebouw van het Ostrea Lyceum aan de Fruitlaan start eind september. Omdat dit voormalig docent Rob van Soest, net als veel andere oud-leerlingen en -leraren aan het hart gaat, heeft hij er een lied over geschreven. Het nummer, met de titel 'Fruitlaan 3', werd opgenomen in de studio van Stefan de Kroon. Aan het lied werkten verschillende, inmiddels bekende, oud-leerlingen mee waaronder Dennis Huige (Racoon) en Marcel van As (Spinvis).
1 dag geledenWat als de stroom langdurig uitvalt? Wat als er geen water meer uit de kraan komt? Wat als de stoplichten niet meer werken?
1 dag geledenGOES - De 8-jarige Noella Jille uit Goes is een van de twintig landelijke winnaars van een ontwerpwedstrijd voor verkeerspoppen. Haar zelfontworpen figuur is sinds donderdag 28 augustus te zien aan de Elvis Presleylaan, bij de Prinses Beatrixschool in Goes. De pop moet automobilisten eraan herinneren om hun snelheid te verlagen tot maximaal 15 kilometer per uur.
1 dag geledenGOES - In Goes was zaterdagavond de 'Wij eisen de nacht op'-fietstocht gehouden, een symbolisch protest tegen geweld, intimidatie en onveiligheid in de openbare ruimte. De actie volgde op soortgelijke tochten in andere steden en was een reactie op de gewelddadige dood van de 17-jarige Lisa uit Abcoude.
2 dagen geleden