
Auteur aan je deur
GOES - Deze week verscheen het boek ‘Zeeland 1950-1975’ van auteur Wim van Gorsel. Omdat een traditionele signeersessie nu niet mogelijk is, is ‘Auteur aan je deur’ bedacht. Woensdag 31 maart bezoekt Wim van Gorsel mensen die graag een gesigneerd exemplaar wensen.Het boek gaat over de stormachtige maatschappelijke veranderingen in deze periode. ‘Het geïsoleerde eilandenrijk werd door het Deltaplan met dammen, bruggen en wegen zowel onderling als met Zuid-Holland en Brabant ontsloten. De regio ging mee in de vaart der volkeren. Landbouw en visserij maakten in de Zeeuwse economie geleidelijk plaats voor industrie, toerisme en andere dienstverlening. Aan de hand van ruim honderd kleuren- en zwart-wit foto’s wordt teruggekeken naar belangrijke veranderingen in die jaren, waarbij ook onderwerpen als transport, middenstand, feesten, sport, vrije tijd en jeugd en jongeren aan bod komen.’
Aanmelden voor ‘Auteur aan je deur’ kan door te mailen naar boekhandel Het Paard van Troje in Goes,
[email protected].[n]
Meer uit Beveland
WEST-BRABANT/ MIDDEN-ZEELAND- Het Nationaal Hitteplan is vanaf maandag 30 juni 10:00 uur van kracht voor het hele land. Dit meldt het RIVM op zijn website. Dinsdag 1 en woensdag 2 juli lijken de heetste dagen te worden met temperaturen ver boven de 30 graden.
1 uur geledenGOES - Een groep van zo'n 40 medewerkers van dagbesteding 'Kom us Kieke' van 't Gors werd donderdag 19 juni in het zonnetje gezet. Zij kregen van wethouder Joan Veldhuizen een badge opgespeld en mogen zich daarmee officieel 'zwerfafvalheld' noemen.
7 uur geledenKAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.
21 uur geledenGoes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
1 dag geledenGOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.
1 dag geledenHEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.
1 dag geledenZe duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.
1 dag geleden