Australisch voetbalinternational Juric besmet met coronavirus
SOFIA (ANP) - Aanvaller Tomi Juric van CSKA Sofia is positief getest op het coronavirus. Dat maakte de 31-voudig landskampioen van Bulgarije bekend. De 28-jarige voetballer, die 41 keer voor zijn land uitkwam, bevindt zich in thuisisolatie. Andere spelers en werknemers van de club zijn ook getest maar bij geen van hen werd het coronavirus aangetroffen.
Juric, die vorige zomer overkwam van het Zwitserse Luzern, kwam na de hervatting van de voetbalcompetitie in Bulgarije twee keer als invaller in actie. Afgelopen weekeinde ontbrak hij al bij het 3-3-gelijkspel tegen stadgenoot Levski Sofia. Bij CSKA spelen onder anderen de Nederlanders Vurnon Anita en Jurgen Matheij.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
5 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
7 uur geleden