Australian Open onderhandelt met autoriteiten over quarantaine
SYDNEY (ANP/RTR) - De Australian Open zal in januari alleen plaatsvinden als de organisatie een akkoord bereikt met de lokale autoriteiten om tennissers te laten trainen terwijl zij in quarantaine zitten. Dat voorspelt directeur Craig Tiley van het grandslamtoernooi in Melbourne.
"Je kunt spelers niet vragen om twee weken in quarantaine te gaan en dan klaar te zijn voor een grand slam", aldus Tiley. In sommige staten is het toegestaan om sportteams te laten trainen terwijl ze in isolatie verblijven, en de toernooidirecteur gelooft dat zoiets essentieel is voor het doorgaan de Australian Open.
"We accepteren dat iedereen die van overzee komt twee weken in quarantaine moet. Waar we over onderhandelen, is dat we een quarantaine-omgeving opzetten waar ze kunnen trainen en zich kunnen verplaatsen tussen het hotel en de tennisbanen."
De grenzen tussen de Australische deelstaten zijn vanwege de Covid-19 pandemie gesloten, en reizigers die het land binnenkomen dienen veertien dagen in quarantaine te gaan in Melbourne.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
49 minuten geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
5 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
7 uur geledenLAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
16 uur geleden