Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético verspeelt zege bij Valencia in extra tijd: 3-3

Atlético verspeelt zege bij Valencia in extra tijd: 3-3

VALENCIA (ANP) - Atlético Madrid heeft ook in La Liga een flinke tik geïncasseerd. Na de midweekse nederlaag in de Champions League bij Liverpool (2-0) kreeg de titelhouder bij Valencia opnieuw een domper te verwerken. Door twee treffers van invaller Hugo Duro in de extra tijd verspeelde de club uit Madrid alsnog een vrijwel zekere overwinning: 3-3.

Luis Suárez opende in de 35e minuut de score. Hij liet doelman Jasper Cillessen kansloos met een bekeken schot in de verre hoek, dat via de binnenkant van de paal het doel inrolde: 0-1. Kort na de rust kwam Valencia op gelijke hoogte dankzij een treffer van Stefan Savic in eigen doel: 1-1.

Het was Antoine Griezmann die Atlético opnieuw aan de leiding bracht. De Franse spits bekroonde een lange rush met een doeltreffend afstandsschot, dat Cillessen te machtig was: 1-2. Kort daarna werkte Sime Vrsaljko de bal van dichtbij over de doellijn: 1-3. Daarmee leek het duel beslist, maar Duro, ingevallen in de 85e minuut, sloeg daarna toch nog twee keer toe: 3-3.

Op de ranglijst neemt Atlético met 23 punten de vierde plaats in. Real Madrid, dat zaterdag met 2-1 won van Rayo Vallecano, leidt met 27 punten. Real Sociedad kan zondagavond met winst in de uitwedstrijd tegen Osasuna de eerste plaats heroveren.

Meer uit Voetbal

Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

2 minuten geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

1 uur geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

3 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

16 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

16 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

17 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

18 uur geleden