Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético profiteert van puntenverlies Sevilla en Getafe

Atlético profiteert van puntenverlies Sevilla en Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft optimaal geprofiteerd van puntenverlies bij concurrenten Sevilla en Getafe. De ploeg van coach Diego Simeone won in een leeg Wanda Metropolitano met 1-0 van Real Valladolid. Getafe kwam zaterdag niet verder dan 1-1 tegen Eibar. Sevilla speelde vrijdag 0-0 tegen koploper FC Barcelona.

Atlético komt op 52 punten, evenveel als Sevilla, maar op ruime achterstand van Barcelona en Real Madrid. Beide ploegen hebben een gat van vier punten naar Getafe. De eerste vier ploegen uit La Liga plaatsen zich voor de Champions League.

De fans van Atlético moesten lang wachten op een doelpunt. Het wilde maar niet lukken voor de aanvallers van de thuisploeg. Een treffer van Diego Costa werd in de tweede helft afgekeurd wegens buitenspel, doelman José Antonio Caro bracht redding op schoten van Thomas Partey.

Een fout van de keeper van Valladolid zorgde tien minuten voor tijd alsnog voor de zege van Atlético. De doelman stond bij een corner verkeerd waardoor invaller Vitolo met het hoofd kon scoren in een vrijwel leeg doel. Die voorsprong gaf Atlético niet meer weg.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

1 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

3 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

4 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

6 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

6 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

6 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

7 uur geleden