
Atlético profiteert van puntenverlies Sevilla en Getafe
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft optimaal geprofiteerd van puntenverlies bij concurrenten Sevilla en Getafe. De ploeg van coach Diego Simeone won in een leeg Wanda Metropolitano met 1-0 van Real Valladolid. Getafe kwam zaterdag niet verder dan 1-1 tegen Eibar. Sevilla speelde vrijdag 0-0 tegen koploper FC Barcelona.
Atlético komt op 52 punten, evenveel als Sevilla, maar op ruime achterstand van Barcelona en Real Madrid. Beide ploegen hebben een gat van vier punten naar Getafe. De eerste vier ploegen uit La Liga plaatsen zich voor de Champions League.
De fans van Atlético moesten lang wachten op een doelpunt. Het wilde maar niet lukken voor de aanvallers van de thuisploeg. Een treffer van Diego Costa werd in de tweede helft afgekeurd wegens buitenspel, doelman José Antonio Caro bracht redding op schoten van Thomas Partey.
Een fout van de keeper van Valladolid zorgde tien minuten voor tijd alsnog voor de zege van Atlético. De doelman stond bij een corner verkeerd waardoor invaller Vitolo met het hoofd kon scoren in een vrijwel leeg doel. Die voorsprong gaf Atlético niet meer weg.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een ruime zege op FC Groningen de kansen van de Groningers op het bereiken van de play-offs voor Europees voetbal een stuk kleiner gemaakt. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 3-0, de eerste thuiszege in de Eredivisie sinds 23 februari.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is het winnen verleerd in de eindfase van de kampioensrace. De koploper ging in de thuiswedstrijd tegen NEC hard onderuit (0-3) en heeft in de laatste drie duels 8 punten ingeleverd.
39 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een forse nederlaag geleden in de thuiswedstrijd tegen NEC (0-3). Sontje Hansen, Brayann Pereira en Sami Ouaissa maakten na rust de doelpunten voor de bezoekers uit Nijmegen.
49 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft dankzij een 4-3-zege op Real Madrid een voorschot genomen op de landstitel in Spanje. De ploeg van coach Hansi Flick en aanvoerder Frenkie de Jong boog een 2-0-achterstand nog voor rust om in een 4-2-voorsprong. Na de pauze zorgde de Fransman Kylian Mbappé met zijn derde treffer (4-3) nog voor een spannende slotfase.
58 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Thomas Beelen komt dit seizoen niet meer in actie. De speler haakte in aanloop naar de topper tegen PSV op de training geblesseerd af en zat ook niet bij de selectie. Feyenoord-coach Robin van Persie maakte dat na afloop van Feyenoord-PSV (2-3) bekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt het knap dat zijn elftal lang heeft meegedaan om de tweede plaats in de Eredivisie. "Ik ben blij met de progressie die wij maken. Ik heb tegen PSV heel veel positieve punten gezien. Maar je wilt altijd meer", zei Van Persie na zijn eerste competitienederlaag tegen PSV (2-3).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Igor Paixão kijkt met gemengde gevoelens terug op de topper tussen Feyenoord en PSV (2-3). De Braziliaan opende namens de thuisclub al na vijf minuten de score, maar zag PSV in de tweede helft toch nog winnen. "We speelden een prima eerste helft. Maar na de rust moeten we erkennen dat PSV ook een goed team heeft", stelde Paixão na afloop in De Kuip. "Ondanks alles heb ik wel met plezier gespeeld."
1 uur geleden