Atlético profiteert van puntenverlies Sevilla en Getafe
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft optimaal geprofiteerd van puntenverlies bij concurrenten Sevilla en Getafe. De ploeg van coach Diego Simeone won in een leeg Wanda Metropolitano met 1-0 van Real Valladolid. Getafe kwam zaterdag niet verder dan 1-1 tegen Eibar. Sevilla speelde vrijdag 0-0 tegen koploper FC Barcelona.
Atlético komt op 52 punten, evenveel als Sevilla, maar op ruime achterstand van Barcelona en Real Madrid. Beide ploegen hebben een gat van vier punten naar Getafe. De eerste vier ploegen uit La Liga plaatsen zich voor de Champions League.
De fans van Atlético moesten lang wachten op een doelpunt. Het wilde maar niet lukken voor de aanvallers van de thuisploeg. Een treffer van Diego Costa werd in de tweede helft afgekeurd wegens buitenspel, doelman José Antonio Caro bracht redding op schoten van Thomas Partey.
Een fout van de keeper van Valladolid zorgde tien minuten voor tijd alsnog voor de zege van Atlético. De doelman stond bij een corner verkeerd waardoor invaller Vitolo met het hoofd kon scoren in een vrijwel leeg doel. Die voorsprong gaf Atlético niet meer weg.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
10 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
19 uur geleden