Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético profiteert van puntenverlies Sevilla en Getafe

Atlético profiteert van puntenverlies Sevilla en Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft optimaal geprofiteerd van puntenverlies bij concurrenten Sevilla en Getafe. De ploeg van coach Diego Simeone won in een leeg Wanda Metropolitano met 1-0 van Real Valladolid. Getafe kwam zaterdag niet verder dan 1-1 tegen Eibar. Sevilla speelde vrijdag 0-0 tegen koploper FC Barcelona.

Atlético komt op 52 punten, evenveel als Sevilla, maar op ruime achterstand van Barcelona en Real Madrid. Beide ploegen hebben een gat van vier punten naar Getafe. De eerste vier ploegen uit La Liga plaatsen zich voor de Champions League.

De fans van Atlético moesten lang wachten op een doelpunt. Het wilde maar niet lukken voor de aanvallers van de thuisploeg. Een treffer van Diego Costa werd in de tweede helft afgekeurd wegens buitenspel, doelman José Antonio Caro bracht redding op schoten van Thomas Partey.

Een fout van de keeper van Valladolid zorgde tien minuten voor tijd alsnog voor de zege van Atlético. De doelman stond bij een corner verkeerd waardoor invaller Vitolo met het hoofd kon scoren in een vrijwel leeg doel. Die voorsprong gaf Atlético niet meer weg.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

11 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

12 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

12 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

14 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

14 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

16 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

16 uur geleden