Atlético neemt Álvarez voor enorm bedrag over van Manchester City
MADRID (ANP) - De overgang van Julián Álvarez van Manchester City naar Atlético Madrid is rond. De Spanjaarden betalen voor de 24-jarige Argentijnse aanvaller volgens verscheidene media een bedrag dat kan oplopen tot 95 miljoen euro. Álvarez is daarmee de op een na duurste speler uit de geschiedenis van Atlético, dat in de zomer van 2019 João Felix voor 127 miljoen euro overnam van Benfica.
Álvarez verruilde eind januari 2022 River Plate voor Manchester City. In zijn eerste volledige seizoen scoorde de Zuid-Amerikaan in de Premier League negen keer en vorig seizoen elf keer. Bij Manchester City had Álvarez de Noor Erling Haaland voor zich als eerste spits.
Oranje-international Memphis Depay vertrok na vorig seizoen bij Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
3 minuten geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
29 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.
4 uur geleden