Atlético Madrid koploper na zege op Valladolid
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zaterdag de zevende competitiezege op rij geboekt. De ploeg van coach Diego Simeone had het lastig met Real Valladolid, maar won met 2-0. Thomas Lemar en invaller Marcos Llorente waren de doelpuntenmakers en bezorgden Atlético daarmee voorlopig de koppositie in La Liga.
Bij Atlético maakte Luis Suárez zijn rentree nadat hij in de interlandperiode bij de Uruguayaanse ploeg een coronabesmetting had opgelopen. Ook met de teruggekeerde aanvaller slaagde de thuisploeg er zelden in in de buurt van het doel van Jordi Masip te komen. Simeone, die spelers had willen sparen voor het belangrijke Champions Leagueduel met Salzburg, was ontevreden en stond op het punt João Felix en Koke te laten invallen toen Lemar op aangeven van Kieran Trippier scoorde. Saúl en Ángel Correa gingen alsnog naar de kant en zagen hoe Llorente het duel in de 72e minuut besliste.
Atlético heeft 26 punten uit tien duels en lost Real Sociedad (24 uit 11) af aan kop. De Basken spelen zondag nog wel tegen Alavés.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
9 minuten geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
45 minuten geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
6 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
10 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
23 uur geleden