Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid komt weer niet tot scoren, rood voor Félix

Atlético Madrid komt weer niet tot scoren, rood voor Félix

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft voor de tweede keer binnen vier dagen genoegen moeten nemen met een doelpuntloos gelijkspel. Het thuisduel in La Liga met het eveneens nog ongeslagen Athletic Club eindigde in 0-0.

De ploeg van coach Diego Simeone sloot de wedstrijd af met tien man. Invaller João Félix kreeg in de 78e minuut eerst de gele kaart voor grof spel en meteen daarna zijn tweede gele kaart wegens protesteren. Na amper een kwartier kon de Portugese aanvaller daardoor alweer vertrekken.

Atlético stelde afgelopen woensdag in de Champions League ook al teleur. De thuiswedstrijd tegen FC Porto leverde eveneens geen treffers op: 0-0. Antoine Griezmann viel in dat duel na de rust in bij de Madrilenen en werd toen door een flink deel van het thuispubliek uitgefloten. De fanatieke fans van Atlético nemen hem nog steeds kwalijk dat hij in 2019 naar Barcelona overstapte. Inmiddels is hij op huurbasis terug, maar ook zaterdag klonk er weer gefluit. De Franse aanvaller werd in de 55e minuut gewisseld.

Titelhouder

Atlético leidt nog wel met 11 punten uit vijf duels, maar onder meer Real Madrid en Valencia kunnen de titelhouder passeren. Beide teams staan nu nog op 10 punten uit vier duels en spelen zondag tegen elkaar.

Rayo Vallecano behaalde tegen de nog puntloze hekkensluiter Getafe een ruime zege: 3-0. De 35-jarige Colombiaanse invaller Radamel Falcao was één van de doelpuntenmakers.

Meer uit Voetbal

PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

1 uur geleden
Ajax speelt met speciale shirts voor Nouri Foundation

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.

1 uur geleden
Barcelona viert terugkeer in Camp Nou met ruime zege

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.

1 uur geleden
Liverpool gaat hard onderuit tegen Nottingham Forest (0-3)

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.

2 uur geleden
Ajax begint met rechtsback Gaaei tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.

2 uur geleden
Zverev brengt Duitsers op gelijke hoogte met Spanje in Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).

2 uur geleden