Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid komt weer niet tot scoren, rood voor Félix

Atlético Madrid komt weer niet tot scoren, rood voor Félix

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft voor de tweede keer binnen vier dagen genoegen moeten nemen met een doelpuntloos gelijkspel. Het thuisduel in La Liga met het eveneens nog ongeslagen Athletic Club eindigde in 0-0.

De ploeg van coach Diego Simeone sloot de wedstrijd af met tien man. Invaller João Félix kreeg in de 78e minuut eerst de gele kaart voor grof spel en meteen daarna zijn tweede gele kaart wegens protesteren. Na amper een kwartier kon de Portugese aanvaller daardoor alweer vertrekken.

Atlético stelde afgelopen woensdag in de Champions League ook al teleur. De thuiswedstrijd tegen FC Porto leverde eveneens geen treffers op: 0-0. Antoine Griezmann viel in dat duel na de rust in bij de Madrilenen en werd toen door een flink deel van het thuispubliek uitgefloten. De fanatieke fans van Atlético nemen hem nog steeds kwalijk dat hij in 2019 naar Barcelona overstapte. Inmiddels is hij op huurbasis terug, maar ook zaterdag klonk er weer gefluit. De Franse aanvaller werd in de 55e minuut gewisseld.

Titelhouder

Atlético leidt nog wel met 11 punten uit vijf duels, maar onder meer Real Madrid en Valencia kunnen de titelhouder passeren. Beide teams staan nu nog op 10 punten uit vier duels en spelen zondag tegen elkaar.

Rayo Vallecano behaalde tegen de nog puntloze hekkensluiter Getafe een ruime zege: 3-0. De 35-jarige Colombiaanse invaller Radamel Falcao was één van de doelpuntenmakers.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

7 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

9 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

12 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

12 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

14 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

19 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

19 uur geleden