Atlético Madrid komt weer niet tot scoren, rood voor Félix
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft voor de tweede keer binnen vier dagen genoegen moeten nemen met een doelpuntloos gelijkspel. Het thuisduel in La Liga met het eveneens nog ongeslagen Athletic Club eindigde in 0-0.
De ploeg van coach Diego Simeone sloot de wedstrijd af met tien man. Invaller João Félix kreeg in de 78e minuut eerst de gele kaart voor grof spel en meteen daarna zijn tweede gele kaart wegens protesteren. Na amper een kwartier kon de Portugese aanvaller daardoor alweer vertrekken.
Atlético stelde afgelopen woensdag in de Champions League ook al teleur. De thuiswedstrijd tegen FC Porto leverde eveneens geen treffers op: 0-0. Antoine Griezmann viel in dat duel na de rust in bij de Madrilenen en werd toen door een flink deel van het thuispubliek uitgefloten. De fanatieke fans van Atlético nemen hem nog steeds kwalijk dat hij in 2019 naar Barcelona overstapte. Inmiddels is hij op huurbasis terug, maar ook zaterdag klonk er weer gefluit. De Franse aanvaller werd in de 55e minuut gewisseld.
Titelhouder
Atlético leidt nog wel met 11 punten uit vijf duels, maar onder meer Real Madrid en Valencia kunnen de titelhouder passeren. Beide teams staan nu nog op 10 punten uit vier duels en spelen zondag tegen elkaar.
Rayo Vallecano behaalde tegen de nog puntloze hekkensluiter Getafe een ruime zege: 3-0. De 35-jarige Colombiaanse invaller Radamel Falcao was één van de doelpuntenmakers.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
5 uur geleden