Atlético Madrid consolideert koppositie in La Liga
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de koppositie in La Liga geconsolideerd. De ploeg van coach Diego Simeone won in eigen huis met 2-0 van degradatiekandidaat SD Huesca. De Argentijn Angel Correa maakte in de 39e minuut het openingsdoelpunt. De Belg Yannick Carrasco besliste het duel in de 80e minuut. Clubtopscorer Luis Suárez ontbrak nog bij Atlético. Hij is nog niet fit.
Nummer 2 Real Madrid won woensdag met 3-0 bij Cádiz. De ploeg van coach Zinédine Zidane heeft 3 punten minder dan Atlético, met nog zes wedstrijden te spelen. Nummer 3 Sevilla heeft 6 punten minder dan de koploper.
FC Barcelona speelt donderdagavond laat thuis tegen het laag geklasseerde Getafe. Met een overwinning komt de ploeg van trainer Ronald Koeman weer op de derde plek. Barça moet ook nog een wedstrijd inhalen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
7 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
9 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
11 uur geleden