Atlético Madrid blijft met zege in spoor van koplopers La Liga
MADRID (ANP) - Atlético Madrid blijft in het spoor van de drie beste ploegen van dit moment in La Liga. De regerend kampioen van Spanje won in de stromende regen de thuiswedstrijd tegen Real Betis (3-0).
Yannick Carrasco opende de score voor de thuisploeg. De ongelukkige Germán Pezzella passeerde na ruim een uur zijn eigen doelman. De ingevallen João Félix tekende voor de eindstand. De treffer van de Portugees werd aanvankelijk afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat de aanvaller toch niet buitenspel stond.
Atlético Madrid staat vierde in La Liga, met 2 punten minder dan Real Madrid, Sevilla en Real Sociedad. Alle deze vier clubs hebben elf duels gespeeld. Real Sociedad komt zondagavond nog wel in actie tegen Athletic Club uit Bilbao. Real Betis zakte naar de vijfde plaats op de ranglijst, met 1 punt minder dan Atlético.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
15 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
17 uur geleden