Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid blijft met zege in spoor van koplopers La Liga

Atlético Madrid blijft met zege in spoor van koplopers La Liga

MADRID (ANP) - Atlético Madrid blijft in het spoor van de drie beste ploegen van dit moment in La Liga. De regerend kampioen van Spanje won in de stromende regen de thuiswedstrijd tegen Real Betis (3-0).

Yannick Carrasco opende de score voor de thuisploeg. De ongelukkige Germán Pezzella passeerde na ruim een uur zijn eigen doelman. De ingevallen João Félix tekende voor de eindstand. De treffer van de Portugees werd aanvankelijk afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat de aanvaller toch niet buitenspel stond.

Atlético Madrid staat vierde in La Liga, met 2 punten minder dan Real Madrid, Sevilla en Real Sociedad. Alle deze vier clubs hebben elf duels gespeeld. Real Sociedad komt zondagavond nog wel in actie tegen Athletic Club uit Bilbao. Real Betis zakte naar de vijfde plaats op de ranglijst, met 1 punt minder dan Atlético.

Meer uit Voetbal

Guirassy helpt Borussia Dortmund als laatste naar kwartfinales WK

ATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.

42 minuten geleden
Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

11 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

12 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

13 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

13 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

14 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

16 uur geleden