Atlete De Witte snel op 400 meter in Düsseldorf
DÜSSELDORF (ANP) - Lisanne de Witte heeft bij indoorwedstrijden in Düsseldorf haar persoonlijke indoorrecord aangescherpt op de 400 meter. De Nederlandse atlete zegevierde in een tijd van 52,30 seconden. Daarmee was ze sneller dan vorig jaar in Glasgow toen ze bij de EK indoor finishte in 52,34, goed voor brons.
De Witte was afgelopen vrijdag ook al actief in Karlsruhe. Ze liep toen de derde tijd op de 400 meter (52,70). De Witte is al zeker van een olympisch ticket voor Tokio 2020.
Marije van Hunenstijn eindigde als vierde in de finale van de 60 meter. Ze liep met 7,31 een persoonlijk record. Naomi Sedney finishte als zevende in 7,43. Joris van Gool liep de achtste tijd in de finale van de 60 meter (6,73). Taymir Burnet (6,77) en Hensley Paulina (6,79) wisten zich niet te plaatsen voor de eindstrijd.
Geen afsluitende titelstrijd
Polsstokhoogspringer Rutger Koppelaar verbeterde eveneens zijn persoonlijke indoorrecord. Hij wipte over 5,70 meter. Daarmee eindigde Koppelaar op de gedeelde vierde plek.
Het indoorseizoen heeft dit jaar geen afsluitende titelstrijd. De WK indoor in het Chinese Nanjing is vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus geschrapt.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).
25 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
2 uur geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.
4 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
22 uur geledenFIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.
23 uur geleden