Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta wint eenvoudig van Bologna na rood Schouten

Atalanta wint eenvoudig van Bologna na rood Schouten

BERGAMO (ANP) - Atalanta Bergamo heeft dankzij een ruime overwinning op Bologna de tweede plaats overgenomen van AC Milan. Op eigen veld werd het 5-0 tegen de nummer 12 van de Serie A, waar de Nederlander Jerdy Schouten een rode kaart kreeg in de 49e minuut wegens een grove overtreding. Het stond toen al 2-0.

Voor Atalanta, waar Hans Hateboer en Marten de Roon de hele wedstrijd speelden en Sam Lammers een kwartier voor tijd inviel, kwamen vijf verschillende spelers tot scoren. Achtereenvolgens Roeslan Malinovski, Luís Muriel (penalty), Remo Freuler, Duvan Zapata en Aleksej Mirantsjoek waren trefzeker.

Op 1 maart van vorig jaar won Atalanta voor het laatst met een marge van vijf goals. Sinds de aanstelling van trainer Gian Piero Gasperini in de zomer van 2016 heeft Atalanta al vijftien keer met een marge van ten minste vier doelpunten gewonnen. Geen andere club slaagde daar in. Internazionale en Lazio wonnen veertien keer met een marge van vier of meer goals.

Atalanta heeft nu 2 punten meer dan AC Milan, dat woensdag met 2-1 van Sassuolo verloor en maandag aantreedt tegen Lazio. Koploper Internazionale heeft 11 punten meer dan Atalanta.

Meer uit Voetbal

ADO neemt na rellen voorlopig geen fans mee naar uitduels

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.

1 uur geleden
Roda JC onderzoekt vermeend racisme naar keeper FC Dordrecht

KERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.

1 uur geleden
Trainer Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor nederlaag City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.

3 uur geleden
Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

13 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

13 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

14 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

14 uur geleden