Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta wint eenvoudig van Bologna na rood Schouten

Atalanta wint eenvoudig van Bologna na rood Schouten

BERGAMO (ANP) - Atalanta Bergamo heeft dankzij een ruime overwinning op Bologna de tweede plaats overgenomen van AC Milan. Op eigen veld werd het 5-0 tegen de nummer 12 van de Serie A, waar de Nederlander Jerdy Schouten een rode kaart kreeg in de 49e minuut wegens een grove overtreding. Het stond toen al 2-0.

Voor Atalanta, waar Hans Hateboer en Marten de Roon de hele wedstrijd speelden en Sam Lammers een kwartier voor tijd inviel, kwamen vijf verschillende spelers tot scoren. Achtereenvolgens Roeslan Malinovski, Luís Muriel (penalty), Remo Freuler, Duvan Zapata en Aleksej Mirantsjoek waren trefzeker.

Op 1 maart van vorig jaar won Atalanta voor het laatst met een marge van vijf goals. Sinds de aanstelling van trainer Gian Piero Gasperini in de zomer van 2016 heeft Atalanta al vijftien keer met een marge van ten minste vier doelpunten gewonnen. Geen andere club slaagde daar in. Internazionale en Lazio wonnen veertien keer met een marge van vier of meer goals.

Atalanta heeft nu 2 punten meer dan AC Milan, dat woensdag met 2-1 van Sassuolo verloor en maandag aantreedt tegen Lazio. Koploper Internazionale heeft 11 punten meer dan Atalanta.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

2 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

3 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

6 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

7 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

8 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

9 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

13 uur geleden