Atalanta verstevigt vierde plek in Serie A met ruime zege
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft bij de hervatting van de competitie in de Serie A een ruime overwinning behaald. De ploeg uit Bergamo versloeg op eigen veld het laag geklasseerde Spezia met 5-2.
Atalanta leidde bij de rust al met 3-1 dankzij treffers van Mario Pasalic (twee) en Duvan Zapata. Na de rust kwamen voor de thuisclub ook Luis Muriel en Roeslan Malinovski tot scoren. M'Bala Nzola maakte beide treffers namens de bezoekers.
Middenvelder Teun Koopmeiners van Atalanta had na amper 10 minuten al een gele kaart te pakken. De international werd na een uur gewisseld bij de thuisploeg. Clubgenoot Marten de Roon, die in de afgelopen periode eveneens actief was bij Oranje, speelde de gehele wedstrijd. Bij Spezia bleef doelman Jeroen Zoet op de bank.
Met 25 punten uit dertien duels verstevigde Atalanta de vierde plek op de ranglijst. De ploeg van trainer Gian Piero Gasperini speelt dinsdag in de Champions League uit tegen Young Boys.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
6 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
28 minuten geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
51 minuten geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
3 uur geleden