Atalanta steviger op vierde plek in Serie A dankzij ruime zege
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de Serie A de eerste wedstrijd na de coronapauze overtuigend gewonnen. De ploeg van de basisspelers Hans Hateboer en Marten de Roon was op eigen veld met 4-1 te sterk voor middenmoter Sassuolo. Voor de thuisclub kwamen Berat Djimsiti, Duvan Zapata en Mehi Bourabia (eigen doel) in de eerste helft tot scoren. Na de rust trof de Colombiaan Zapata opnieuw doel. In de extra tijd scoorde Bourabia opnieuw, deze keer in het juiste doel.
Atalanta verstevigde met de ruime overwinning de vierde plaats, die in Italië ook nog recht geeft op deelname aan de Champions League. Nummer 5 AS Roma staat nu op 6 punten. Hateboer en De Roon speelden de gehele wedstrijd bij Atalanta, dat met 74 treffers in deze competitie tot dusver verreweg over de meest productieve ploeg in de Serie A beschikt.
Atalanta heeft zich dit seizoen al geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
21 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden