Atalanta lijdt ruime thuisnederlaag tegen AS Roma
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft zijn derde nederlaag van dit seizoen geleden in de Italiaanse Serie A en het was een pijnlijke. De ploeg van Marten de Roon en Hans Hateboer verloor in eigen huis met 4-1 van AS Roma. De club uit Bergamo behield wel de derde plek in de stand, maar kan die zondag kwijtraken aan Napoli. AS Roma klom door de ruime zege naar de vijfde plaats.
De Romeinse ploeg van coach José Mourinho, die Rick Karsdorp de hele wedstrijd liet spelen, stond na een klein half uur al met 2-0 voor dankzij treffers van Tammy Abraham en Nicolo Zaniolo. Op slag van rust vond Atalanta via een eigen doelpunt van Bryan Cristante de aansluiting.
Halverwege de tweede helft dacht Atalanta op gelijke hoogte te komen, maar de rake kopbal van Duvan Zapata werd afgekeurd wegens buitenspel. Vervolgens maakte Chris Smalling vrij snel de derde goal voor Roma. Abraham vergrootte de pijn bij Atalanta met een vierde tegengoal.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
8 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
15 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden