Atalanta laat punten liggen bij Genoa, Juventus wint wel
GENUA (ANP) - Atalanta heeft bovenin de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. Het team van coach Gian Piero Gasperini moest bij het laaggeklasseerde Genoa een gelijkspel toestaan: 0-0. Juventus won wel, met 2-0 van Cagliari.
Teun Koopmeiners en Hans Hateboer hadden een basisplaats bij Atalanta, Marten de Roon verving aan het begin van de tweede helft de Zwitserse aanvoerder Remo Freuler. Atalanta was bij winst naar de tweede plaats gestegen, maar blijft nu vierde staan met 38 punten. Dat zijn 5 punten minder dan koploper Internazionale, dat woensdag Torino ontvangt.
Juventus is na een mindere competitiestart opgeklommen naar de vijfde plek. Moise Kean maakte in de 40e minuut het openingsdoelpunt tegen Cagliari. Na een hard schot van Federico Bernardeschi kopte hij de bal in het doel. Bernardeschi besliste diep in de tweede helft het duel met de tweede treffer.
Matthijs de Ligt speelde het gehele duel mee bij Juventus, dat nu nog een achterstand van 4 punten op Atalanta heeft.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
6 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
12 uur geleden