Atalanta laat punten liggen bij Genoa, Juventus wint wel
GENUA (ANP) - Atalanta heeft bovenin de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. Het team van coach Gian Piero Gasperini moest bij het laaggeklasseerde Genoa een gelijkspel toestaan: 0-0. Juventus won wel, met 2-0 van Cagliari.
Teun Koopmeiners en Hans Hateboer hadden een basisplaats bij Atalanta, Marten de Roon verving aan het begin van de tweede helft de Zwitserse aanvoerder Remo Freuler. Atalanta was bij winst naar de tweede plaats gestegen, maar blijft nu vierde staan met 38 punten. Dat zijn 5 punten minder dan koploper Internazionale, dat woensdag Torino ontvangt.
Juventus is na een mindere competitiestart opgeklommen naar de vijfde plek. Moise Kean maakte in de 40e minuut het openingsdoelpunt tegen Cagliari. Na een hard schot van Federico Bernardeschi kopte hij de bal in het doel. Bernardeschi besliste diep in de tweede helft het duel met de tweede treffer.
Matthijs de Ligt speelde het gehele duel mee bij Juventus, dat nu nog een achterstand van 4 punten op Atalanta heeft.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
5 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
5 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
6 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
7 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
11 uur geleden