Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta laat met gelijkspel (1-1) kans op tweede plaats liggen

Atalanta laat met gelijkspel (1-1) kans op tweede plaats liggen

ROME (ANP) - Atalanta is er in de Italiaanse voetbalcompetitie niet in geslaagd de tweede plaats van AC Milan over te nemen. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini verspeelde bij AS Roma een voorsprong: 1-1.

Atalanta had in Rome lange tijd de leiding. Aanvaller Ruslan Malinovski opende in de 26e minuut de score. Robin Gosens, oud-speler van Heracles Almelo, kreeg in de 69e minuut zijn tweede gele kaart en moest vertrekken. AS Roma profiteerde een kwartier voor tijd van die overtalsituatie. Bryan Cristante was trefzeker. Diep in blessuretijd kreeg ook Roma-speler Roger Ibañez een rode kaart.

Marten de Roon deed de gehele wedstrijd mee bij Atalanta, waar Hans Hateboer in de selectie ontbrak. Sam Lammers bleef op de bank zitten. Rick Karsdorp had een basisplaats bij AS Roma en speelde de wedstrijd uit.

Atalanta deelt nu de derde plaats met Juventus, dat woensdag met 3-1 van Parma won. Beide clubs hebben na 32 wedstrijden 65 punten. Nummer 2 AC Milan staat op 66 punten. Milan ging woensdag onderuit tegen Sassuolo (1-2).

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

57 minuten geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

2 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

3 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

3 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

3 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

3 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

4 uur geleden