Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta laat met gelijkspel (1-1) kans op tweede plaats liggen

Atalanta laat met gelijkspel (1-1) kans op tweede plaats liggen

ROME (ANP) - Atalanta is er in de Italiaanse voetbalcompetitie niet in geslaagd de tweede plaats van AC Milan over te nemen. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini verspeelde bij AS Roma een voorsprong: 1-1.

Atalanta had in Rome lange tijd de leiding. Aanvaller Ruslan Malinovski opende in de 26e minuut de score. Robin Gosens, oud-speler van Heracles Almelo, kreeg in de 69e minuut zijn tweede gele kaart en moest vertrekken. AS Roma profiteerde een kwartier voor tijd van die overtalsituatie. Bryan Cristante was trefzeker. Diep in blessuretijd kreeg ook Roma-speler Roger Ibañez een rode kaart.

Marten de Roon deed de gehele wedstrijd mee bij Atalanta, waar Hans Hateboer in de selectie ontbrak. Sam Lammers bleef op de bank zitten. Rick Karsdorp had een basisplaats bij AS Roma en speelde de wedstrijd uit.

Atalanta deelt nu de derde plaats met Juventus, dat woensdag met 3-1 van Parma won. Beide clubs hebben na 32 wedstrijden 65 punten. Nummer 2 AC Milan staat op 66 punten. Milan ging woensdag onderuit tegen Sassuolo (1-2).

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

4 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

4 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

5 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

5 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

7 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

8 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

8 uur geleden