Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atalanta handelt snel na blessure Scamacca en haalt Retegui

Atalanta handelt snel na blessure Scamacca en haalt Retegui

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft in de persoon van Mateo Retegui een vervanger gevonden voor de zwaar geblesseerd geraakte spits Gianluca Scamacca. De Italiaans international komt voor naar verluidt 25 miljoen euro over van Genoa.

De 25-jarige Retegui werd geboren in Argentinië, maar heeft Italiaanse roots. Daardoor heeft hij inmiddels twaalf interlands voor Italië achter zijn naam staan. Op het afgelopen EK kwam hij in alle vier de wedstrijden in actie.

Scamacca raakte afgelopen zondag ernstig geblesseerd in een oefenduel met Parma. Hij heeft zijn voorste kruisband gescheurd en staat naar verwachting minimaal een halfjaar aan de kant. Scamacca kwam in Nederland uit voor Jong PSV en PEC Zwolle.

Atalanta won eind mei de Europa League en speelt komende woensdag de Europese Supercup tegen Real Madrid. Bij de Italianen staan Marten de Roon, Mitchel Bakker en Teun Koopmeiners onder contract. Koopmeiners staat in de nadrukkelijke belangstelling van Juventus.

Meer uit Voetbal

Sjachtar Donetsk speelt Champions League-duels in stadion Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Sjachtar Donetsk speelt dit seizoen de thuiswedstrijden in het hoofdtoernooi van de Champions League in stadion Stamford Bridge van Chelsea. Dat zijn beide clubs vrijdag overeengekomen.

32 minuten geleden
Arsenal neemt Engelse international Konsa over van Aston Villa

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal neemt verdediger Ezri Konsa over van Aston Villa. De 28-jarige international, die deze zomer met Engeland meedeed aan het wereldkampioenschap, ondertekent een meerjarig contract bij de regerend landskampioen uit Londen.

36 minuten geleden
SC Cambuur voegt ervaren Belg Maertens (31) aan selectie toe

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft zich versterkt met Mathieu Maertens. De 31-jarige Belgische middenvelder ondertekent bij de Friezen een contract voor een jaar, met een optie voor nog een seizoen.

1 uur geleden
Zware straffen voor Argentijnse voetballers voor wangedrag op WK

ZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA heeft forse straffen uitgedeeld aan de Argentijnse spelers Leandro Paredes en Nahuel Molina voor hun wangedrag tijdens het afgelopen WK voetbal. Ook Thiago Almada en het staflid Roberto Ayala werden bestraft, evenals de Spanjaard Gavi. Dat maakte de FIFA vrijdag bekend.

2 uur geleden
Van de Ven nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven is de nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur. Dat heeft trainer Roberto De Zerbi vlak voor de start van het nieuwe seizoen van de Premier League bekendgemaakt.

2 uur geleden
Clasie keert terug in selectie AZ voor uitduel met Fortuna

ALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie keert terug bij AZ. De aanvoerder is weer fit en maakt deel uit van de selectie voor het uitduel van zaterdag met Fortuna Sittard. "Hij is inzetbaar maar zal niet starten", vertelt trainer Leeroy Echteld op de website van zijn club.

2 uur geleden
Trainer Bosz gaat Veerman missen bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz gaat Joey Veerman missen bij PSV. "Ik heb hem altijd opgesteld vanwege zijn kwaliteiten", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen. "In de drie jaar dat ik hier ben, zijn we regelmatig bepalende spelers kwijtgeraakt. Dat hebben we steeds opgevangen. Dat gaan we nu weer doen."

2 uur geleden