Atalanta blijft op 0-0 steken bij nieuwkomer Spezia
LA SPEZIA (ANP) - Atalanta is er niet in geslaagd het gepromoveerde Spezia te verschalken (0-0). De ploeg van trainer Gian Piero Gasperini verzuimt daarmee naar de tweede plaats in de Italiaanse competitie te klimmen.
In de openingsfase voorkwam de lat dat Diego Farias de score opende voor Spezia. Het aluminium werd in de eerste helft ook namens Atalanta getroffen. Spits Duván Zapata, die in het Champions League-treffen met Ajax nog twee doelpunten maakte, schoot op de paal.
In de tweede helft dacht Robin Gosens de bezoekers op voorsprong te zetten, maar de VAR ontdekte buitenspel en keurde de treffer af. Ook met invaller Sam Lammers in de ploeg wist Atalanta geen doelpunt te forceren.
Hans Hateboer, vorige week nog in actie bij het Nederlands elftal, zat niet bij de selectie. Marten de Roon deed negentig minuten mee.
Eerder op zaterdag won Lazio bij hekkensluiter Crotone (0-2) dankzij goals van spits Ciro Immobile en Joaquin Correa. De Romeinen hebben net als Atalanta 14 punten, en staan zesde in de Serie A. Atalanta staat vijfde.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
6 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
7 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
9 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
9 uur geleden