AS Roma luistert duizendste duel Mourinho als trainer op met zege
ROME (ANP) - Het is AS Roma met veel moeite gelukt de duizendste wedstrijd van José Mourinho als trainer op te luisteren met een zege. De Romeinen wonnen de thuiswedstrijd tegen Sassuolo met 2-1 dankzij een doelpunt in blessuretijd van Stephan El Shaarawy.
Bryan Cristante had AS Roma in de 37e minuut aan een voorsprong geholpen, maar Filip Djuricic maakte na een klein uur gelijk. Djuricic speelde van 2009 tot 2013 bij sc Heerenveen. AS Roma leek voor het eerst dit seizoen puntenverlies te lijden, maar de 28-jarige invaller voorkwam dat. El Shaarawy schoot de bal fraai met rechts in de verre hoek, tot groot genoegen van Mourinho, die dolblij richting de doelpuntenmaker rende.
Vlak voor het winnende doelpunt van El Shaarawy werd Rick Karsdorp gewisseld.
Aan kop
AS Roma gaat nu aan kop in de Serie A doordat het een beter doelsaldo heeft dan AC Milan en Napoli. In de eerste twee speelronden werden Fiorentina (3-1) en Salernitana (0-4) verslagen door AS Roma.
Mourinho werd deze zomer door AS Roma vastgelegd. De Portugees had de afgelopen jaren, met wisselend succes, de Engelse clubs Chelsea, Manchester United en Tottenham Hotspur onder zijn hoede.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
6 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geleden