AS Roma luistert duizendste duel Mourinho als trainer op met zege
ROME (ANP) - Het is AS Roma met veel moeite gelukt de duizendste wedstrijd van José Mourinho als trainer op te luisteren met een zege. De Romeinen wonnen de thuiswedstrijd tegen Sassuolo met 2-1 dankzij een doelpunt in blessuretijd van Stephan El Shaarawy.
Bryan Cristante had AS Roma in de 37e minuut aan een voorsprong geholpen, maar Filip Djuricic maakte na een klein uur gelijk. Djuricic speelde van 2009 tot 2013 bij sc Heerenveen. AS Roma leek voor het eerst dit seizoen puntenverlies te lijden, maar de 28-jarige invaller voorkwam dat. El Shaarawy schoot de bal fraai met rechts in de verre hoek, tot groot genoegen van Mourinho, die dolblij richting de doelpuntenmaker rende.
Vlak voor het winnende doelpunt van El Shaarawy werd Rick Karsdorp gewisseld.
Aan kop
AS Roma gaat nu aan kop in de Serie A doordat het een beter doelsaldo heeft dan AC Milan en Napoli. In de eerste twee speelronden werden Fiorentina (3-1) en Salernitana (0-4) verslagen door AS Roma.
Mourinho werd deze zomer door AS Roma vastgelegd. De Portugees had de afgelopen jaren, met wisselend succes, de Engelse clubs Chelsea, Manchester United en Tottenham Hotspur onder zijn hoede.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
10 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden