AS Roma luistert duizendste duel Mourinho als trainer op met zege
ROME (ANP) - Het is AS Roma met veel moeite gelukt de duizendste wedstrijd van José Mourinho als trainer op te luisteren met een zege. De Romeinen wonnen de thuiswedstrijd tegen Sassuolo met 2-1 dankzij een doelpunt in blessuretijd van Stephan El Shaarawy.
Bryan Cristante had AS Roma in de 37e minuut aan een voorsprong geholpen, maar Filip Djuricic maakte na een klein uur gelijk. Djuricic speelde van 2009 tot 2013 bij sc Heerenveen. AS Roma leek voor het eerst dit seizoen puntenverlies te lijden, maar de 28-jarige invaller voorkwam dat. El Shaarawy schoot de bal fraai met rechts in de verre hoek, tot groot genoegen van Mourinho, die dolblij richting de doelpuntenmaker rende.
Vlak voor het winnende doelpunt van El Shaarawy werd Rick Karsdorp gewisseld.
Aan kop
AS Roma gaat nu aan kop in de Serie A doordat het een beter doelsaldo heeft dan AC Milan en Napoli. In de eerste twee speelronden werden Fiorentina (3-1) en Salernitana (0-4) verslagen door AS Roma.
Mourinho werd deze zomer door AS Roma vastgelegd. De Portugees had de afgelopen jaren, met wisselend succes, de Engelse clubs Chelsea, Manchester United en Tottenham Hotspur onder zijn hoede.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
19 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
21 uur geleden