AS Roma luistert duizendste duel Mourinho als trainer op met zege
ROME (ANP) - Het is AS Roma met veel moeite gelukt de duizendste wedstrijd van José Mourinho als trainer op te luisteren met een zege. De Romeinen wonnen de thuiswedstrijd tegen Sassuolo met 2-1 dankzij een doelpunt in blessuretijd van Stephan El Shaarawy.
Bryan Cristante had AS Roma in de 37e minuut aan een voorsprong geholpen, maar Filip Djuricic maakte na een klein uur gelijk. Djuricic speelde van 2009 tot 2013 bij sc Heerenveen. AS Roma leek voor het eerst dit seizoen puntenverlies te lijden, maar de 28-jarige invaller voorkwam dat. El Shaarawy schoot de bal fraai met rechts in de verre hoek, tot groot genoegen van Mourinho, die dolblij richting de doelpuntenmaker rende.
Vlak voor het winnende doelpunt van El Shaarawy werd Rick Karsdorp gewisseld.
Aan kop
AS Roma gaat nu aan kop in de Serie A doordat het een beter doelsaldo heeft dan AC Milan en Napoli. In de eerste twee speelronden werden Fiorentina (3-1) en Salernitana (0-4) verslagen door AS Roma.
Mourinho werd deze zomer door AS Roma vastgelegd. De Portugees had de afgelopen jaren, met wisselend succes, de Engelse clubs Chelsea, Manchester United en Tottenham Hotspur onder zijn hoede.
Meer uit Voetbal
VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
40 minuten geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
16 uur geleden