Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Artiesten in de bres voor leerlingen van Archipelschool Het Element

Artiesten in de bres voor leerlingen van Archipelschool Het Element

MIDDELBURG - Op basisschool Het Element uit de wijk Dauwendaele in Middelburg werken alle 120 leerlingen aan een musical die wordt uitgevoerd op dinsdag 7 maart in de Stadsschouwburg in Middelburg. Zij worden hierbij gecoached door artiesten als Edsilia Rombley, Alain Clark en Shirma Rouse die een videoboodschap hebben ingesproken met tips een aanmoedigingen.

De musical is een initiatief van soulartiest Steffen Morrison. Morrison, die zelf opgroeide in de Bijlmer in Amsterdam voelt zich verbonden met de kinderen van Het Element. De school met meer dan 20 verschillende nationaliteiten kent de nodige uitdagingen. Samen met sponsoren en vrijwilligers sloeg hij de handen ineen om de kinderen kennis te laten maken met zang, dans en theater. “Het is een project om meer liefde, meer sterretjes in de ogen te krijgen van de kinderen en hen meer te laten genieten van hun eigen creativiteit”, aldus Morrison.
De uitvoering moet een bijzondere ervaring worden. “Veel kinderen en hun ouders hebben nog nooit een schouwburg bezocht”, stelt Morrison. Iedereen die de school en de kinderen een warm hart toedraagt is welkom de uitvoering bij te wonen. Voor meer informatie en aanmelden: https://tussenzangendans.maglr.com.

Meer uit Middelburg

Middelburger Ruben Boutens doet het goed op Tsjechisch kampioenschap karten

MIDDELBURG - Afgelopen weekend werd in Hodonin in Tsjechië de vierde editie van het open Tsjechisch kampioenschap 4-takt karten gehouden. 

30 minuten geleden
N57 bij Middelburg afgesloten richting A58 na ernstig ongeluk; slachtoffer met spoed naar ziekenhuis

MIDDELBURG - Op de Havenpoortweg (N57) bij Middelburg is dinsdagmorgen een ernstig verkeersongeval gebeurd. De weg is afgesloten richting de snelweg A58.

2 uur geleden
Bijna 130 geslaagden bij examens zwemmend redden

MIDDELBURG - De Middelburgse reddingsbrigade blijft groeien en dat was goed te zien tijdens de jaarlijkse examens. 

21 uur geleden
Muziekvereniging Veere’s Genoegen verzorgt drie zomerconcerten

VEERE - Het fanfareorkest van muziekvereniging Veere's Genoegen uit Veere verzorgt in de maanden juni en juli drie zomerconcerten.

1 dag geleden
Marja Geschiere verrast met lintje: ‘Al 33 jaar zet zij zich met hart en ziel in voor Aagtekerke’

AAGTEKERKE - In de dorpskerk in Aagtekerke is Marja Geschiere-Sanderse zaterdag verrast met een koninklijke onderscheiding.

1 dag geleden
Zeeuwse ICT-sector blijft kampen met personeelstekort, al neemt spanning af

De Zeeuwse arbeidsmarkt voor ICT'ers is nog altijd zeer krap, maar er zijn tekenen van afkoeling. In 2024 daalde het aantal vacatures licht, terwijl het aantal werkzoekende ICT'ers toenam. Toch blijven werkgevers moeite houden met het vinden van geschikte kandidaten. Dat laat UVW Zeeland weten.

1 dag geleden
Scooter en fiets komen met elkaar in botsing op fietspad Muidenweg

ARNEMUIDEN- Op het fietspad langs de Muidenweg zijn zaterdagavond een scooter en een fiets met elkaar in botsing gekomen. Door de klap kwamen zowel de bestuurder van de scooter als de fietser ten val. De politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. De fietser werd op de locatie van het ongeval medisch gecontroleerd. Vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig te zijn. Waardoor de scooter en fietser met elkaar in botsing kwamen is niet duidelijk.

2 dagen geleden