Arteta houdt hoop op snelle terugkeer aanvoerder Ødegaard
LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta heeft de hoop op een snelle terugkeer van aanvoerder Martin Ødegaard nog niet opgegeven. De Spanjaard houdt er in zijn achterhoofd zelfs rekening mee dat zijn spelmaker zondag deel uitmaakt van zijn selectie voor de derby tegen Tottenham Hotspur.
Ødegaard verstuikte deze week in de interland van Noorwegen tegen Oostenrijk zijn enkel en de Noorse teamarts zei dat hij misschien wel een maand niet kan spelen.
"We hebben nog meer tests nodig", aldus Arteta. "Laten we eens kijken hoe ernstig de blessure is en hoe snel we hem weer terug kunnen krijgen. Martin wil er elke dag bij zijn, maar we moeten afwachten."
Arsenal kent personele problemen op het middenveld. Declan Rice is na zijn rode kaart in de vorige competitiewedstrijd tegen Brighton & Hove Albion geschorst en nieuwkomer Mikel Merino heeft een blessure.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
12 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden