Arteta houdt hoop op snelle terugkeer aanvoerder Ødegaard
LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta heeft de hoop op een snelle terugkeer van aanvoerder Martin Ødegaard nog niet opgegeven. De Spanjaard houdt er in zijn achterhoofd zelfs rekening mee dat zijn spelmaker zondag deel uitmaakt van zijn selectie voor de derby tegen Tottenham Hotspur.
Ødegaard verstuikte deze week in de interland van Noorwegen tegen Oostenrijk zijn enkel en de Noorse teamarts zei dat hij misschien wel een maand niet kan spelen.
"We hebben nog meer tests nodig", aldus Arteta. "Laten we eens kijken hoe ernstig de blessure is en hoe snel we hem weer terug kunnen krijgen. Martin wil er elke dag bij zijn, maar we moeten afwachten."
Arsenal kent personele problemen op het middenveld. Declan Rice is na zijn rode kaart in de vorige competitiewedstrijd tegen Brighton & Hove Albion geschorst en nieuwkomer Mikel Merino heeft een blessure.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
7 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden