Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Art-Co Pop-Up store Tholen - voor de meest bijzondere cadeautjes

Art-Co Pop-Up store Tholen - voor de meest bijzondere cadeautjes

ADVERTORIAL - De Art-Co pop up store, een sfeervol, creatief en gezellig winkeltje vol met lichtjes en kunst. Dromen, durven, doen! Dat is waar Rianne van Duivenbode voor staat. Haar wens, haar droom? Een eigen winkel voor al haar prachtige kunst op tegel, brocante en andere unieke, persoonlijke cadeautjes. Rianne durfde het. Een eigen etalage werd ingericht. Een kans krijgen en een kans pakken. En nu dus, een echte Thoolse pop up store. De etalage staat vol met beeldende verhaaltjes op mini formaat. De Kerkstraat in Tholen is gelijk weer een stuk gezelliger!

Tegels met Sint & Piet, met winterse taferelen, kerstboompjes, lekkernijen, poezen, sneeuwpoppen, de Thoolse skyline, Delfts blauw of Zeeuws rood, magneetjes of hele plateaus, je vindt het er allemaal. Een tikkeltje goud erbij? Een likje groen? Geen probleem! Een voorraadpot, bord of fles? Ook deze vind je bij Art-Co. Ga je liever zelf creatief aan de slag? De Do It Yourself tassen staan voor je klaar. Jij maakt je eigen kunst op tegel en Rianne bakt het in haar oven voor je af. 

Wil je het leren van Rianne zelf? Boek een creatieve workshop en ga aan de slag samen vriendinnen, collega’s of familie. En helemaal leuk, een tegeltje naar eigen idee. Rianne schildert sierlijk jouw familie, dierenvriendjes, hobby, naam of logo op een tegel. Een prachtig handgemaakt cadeau. Geef je ontwerp door en Rianne maakt er wat moois van. Even geen inspiratie? Rianne wel! Benieuwd? Kom eens een kijkje nemen. De pop up store vind je in Kerkstraat 19 en is open op vrijdagen zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur. Op vrijdag 26 november en vrijdag 10 december tot 18.00 uur. Bestellen via de webshop kan ook: www.art-co.nl of stuur een berichtje naar [email protected].

Meer uit Tholen

Naasten vaker betrokken bij zorg in Bravis: proef moet patiënten meer rust geven

WEST-BRABANT/THOLEN - Naasten kunnen in het Bravis ziekenhuis tijdens een opname actief meedoen in de zorg, als patiënten én naasten dat willen. Op verschillende verpleegafdelingen loopt sinds deze maand de proef Samen zorgen, waarin partners, familieleden of andere naasten ondersteunen bij dagelijkse handelingen zoals eten en drinken, bewegen of aanwezig zijn bij gesprekken met zorgverleners.

17 uur geleden
PvdA Tholen gaat verder onder de naam PRO na landelijke fusie

THOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.

21 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Stoomgemaal aan de Schelphoekseweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

1 dag geleden
Laatste editie van NK Tegelwippen: Win een grasmat uit Walibi of Paleis het Loo

THOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.

1 dag geleden
Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

2 dagen geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

2 dagen geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

2 dagen geleden