Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal vreest afwezigheid aanvaller Saka tegen Manchester City

Arsenal vreest afwezigheid aanvaller Saka tegen Manchester City

LENS (ANP) - Arsenal-coach Mikel Arteta maakt zich zorgen over de beschikbaarheid van zijn aanvaller Bukayo Saka voor de topper in de Premier League van zondag tegen Manchester City. Saka verliet dinsdag in het met 2-1-verloren groepsduel met Lens in de Champions League al voor rust het veld met een blessure.

Arteta sprak na afloop van spierproblemen "groot genoeg om hem te verhinderen verder te voetballen en een zorg met het oog op de komende wedstrijd." Saka haalde zaterdag al niet het einde van de competitiewedstrijd tegen Bournemouth, het was zijn 87e duel in de Premier League op rij. De week ervoor was de 22-jarige international van Engeland al gespaard voor het duel uit de League Cup met Brentford nadat hij tegen Tottenham licht gekwetst was geraakt.

Arteta zei geen spijt te hebben van het opstellen van Saka tegen Lens. "Nee, een dag na het duel met Bournemouth was hij weer in orde. Ook daarvoor was er niks ernstigs, we hebben hem alleen wat rust gegeven." De Spaanse coach kreeg eerder al kritiek dat hij Saka zelden spaart. "Maar iedereen wilde spelen tegen Lens. Het was een Champions League-avond. In dit geval een waarvan we moeten leren."

Meer uit Voetbal

Smit spreekt bij rentree bij AZ van 'leermoment' bij blessure

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.

53 minuten geleden
AZ mist volgens trainer Echteld volwassenheid tegen Juventus

ALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.

56 minuten geleden
AZ-aanvoerder Koopmeiners: felicitatie mag wachten tot morgen

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.

57 minuten geleden
AZ verliest van Juventus, mede dankzij doelpunt Teun Koopmeiners

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.

3 uur geleden
FC Twente neemt na rust afstand van Pafos en wint ook derde duel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.

3 uur geleden
Arokodare leeft na twee treffers met vertrouwen toe naar Twente

HERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Ajax in Conference League ruim (1-6) langs tiental Midtjylland

HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.

5 uur geleden