Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal-trainer Arteta ziet Wenger graag terugkeren

Arsenal-trainer Arteta ziet Wenger graag terugkeren

LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta staat ervoor open als Arsène Wenger terugkeert bij de club. Volgens de Spaanse trainer zijn er reeds gesprekken gevoerd.

"Er is al contact geweest. Ik zag hem onlangs toen we beiden op de première van zijn film waren en toen hebben we gesproken. Het was ongelooflijk aangenaam om hem te zien en met hem te praten. Hopelijk kunnen we hem dichter bij de club brengen", zei Arteta.

"Ik denk dat hij een grote bijdrage kan leveren aan de club. Omdat ik denk dat hij een bepaald klimaat kan creëren, vanwege het respect en de bewondering die iedereen bij de club heeft voor wat hij heeft gedaan en ook waar hij voor staat als persoon binnen deze club."

Slechte start

Volgens Arteta moet het vooral uit Wenger zelf komen. "Dingen hebben tijd nodig, en ik denk dat hij zelf de regie moet voeren. Wat ik kan zeggen vanuit mijn kant, en ik spreek denk ik namens iedereen, dat we heel blij zouden zijn om hem veel dichterbij te hebben."

Arsenal is na een slechte start behoorlijk opgeklommen in de Premier League. 'The Gunners' staan nu vijfde. Arsenal komt niet in Europa in actie. Onder leiding van Wenger, die in 2018 stopte, behoorde Arsenal jarenlang tot de top van Engeland. In 2004 leidde hij de club naar de landstitel en sindsdien werd de club uit Londen nooit meer kampioen.

Arteta volgde in het seizoen 2019-2020 Unai Emery op. Emery, die twee jaar geleden werd ontslagen, is nu in dienst van Villarreal.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

6 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

6 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

8 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

9 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

9 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

10 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

10 uur geleden