Arsenal-trainer Arteta rekent op Saka tegen West Ham United
LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta denkt dat hij zondag in de uitwedstrijd tegen West Ham United weer over Bukayo Saka kan beschikken. De aanvaller is na een opgelopen beenblessure tegen Liverpool op de weg terug.
Saka, dit seizoen al goed voor acht doelpunten in de Premier League, maakte afgelopen zondag de 1-0 tegen Liverpool. Ruim tien minuten voor tijd ging hij van het veld. Arsenal won de topper met 3-1.
"Het herstel van Bukayo deze week verloopt naar wens. Het ziet er goed uit", vertelde Arteta vrijdag aan verslaggevers. "Morgen hebben we weer een training en we hopen dat we dan weer een paar spelers terughebben."
Arsenal staat na drie overwinningen op rij momenteel op de derde plek in de Premier League, 2 punten achter koploper Liverpool en in punten gelijk met Manchester City. Eind december verloor de ploeg nog in eigen stadion met 2-0 van komende tegenstander West Ham United.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
5 uur geleden