Arsenal-trainer Arteta rekent op Saka tegen West Ham United
LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta denkt dat hij zondag in de uitwedstrijd tegen West Ham United weer over Bukayo Saka kan beschikken. De aanvaller is na een opgelopen beenblessure tegen Liverpool op de weg terug.
Saka, dit seizoen al goed voor acht doelpunten in de Premier League, maakte afgelopen zondag de 1-0 tegen Liverpool. Ruim tien minuten voor tijd ging hij van het veld. Arsenal won de topper met 3-1.
"Het herstel van Bukayo deze week verloopt naar wens. Het ziet er goed uit", vertelde Arteta vrijdag aan verslaggevers. "Morgen hebben we weer een training en we hopen dat we dan weer een paar spelers terughebben."
Arsenal staat na drie overwinningen op rij momenteel op de derde plek in de Premier League, 2 punten achter koploper Liverpool en in punten gelijk met Manchester City. Eind december verloor de ploeg nog in eigen stadion met 2-0 van komende tegenstander West Ham United.
Meer uit Voetbal
VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
3 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
7 uur geleden