Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal terug aan kop met ruime zege op Brentford

Arsenal terug aan kop met ruime zege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft met een overwinning op Brentford de leiding in de Premier League heroverd. De ploeg van manager Mikel Arteta won bij de stadgenoot met 3-0. Arsenal heeft na zeven wedstrijden in de Engelse competitie 18 punten, 1 punt meer dan Manchester City en Tottenham Hotspur. Die clubs wonnen zaterdag al van respectievelijk Wolverhampton Wanderers (0-3) en Leicester City (6-2).

Voor de aftrap legden Arteta en Thomas Frank, de trainer van Brentford, een krans op de middenstip. Daarna werd een minuut stilte gehouden voor de overleden koningin Elizabeth en klonk het volkslied God Save the King. Vorig weekeinde lag de Premier League stil vanwege het overlijden van de 96-jarige koningin. De Europese wedstrijd van Arsenal tegen PSV ging donderdag ook niet door.

William Saliba kopte na ruim een kwartier spelen uit een hoekschop van Bukayo Saka de openingstreffer binnen. Gabriel Jesus scoorde even later ook met zijn hoofd, na een afgemeten voorzet van aanvoerder Granit Xhaka. Kort na rust kon Fábio Vieira ongehinderd de 0-3 binnenschieten.

In de blessuretijd mocht de pas 15-jarige Ethan Nwaneri invallen bij Arsenal. De Engelse middenvelder werd met een leeftijd van 15 jaar en 181 dagen de jongste speler ooit in de Premier League. Het record stond op naam van Harvey Elliott, die 16 jaar en 30 dagen 'oud' was toen hij in 2019 in de Engelse topcompetitie debuteerde voor Fulham.

Meer uit Voetbal

Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

11 minuten geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

31 minuten geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

53 minuten geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

54 minuten geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

1 uur geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

1 uur geleden
AC Milan laat punten liggen in thuiswedstrijd tegen Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2.

3 uur geleden