Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal terug aan kop met ruime zege op Brentford

Arsenal terug aan kop met ruime zege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft met een overwinning op Brentford de leiding in de Premier League heroverd. De ploeg van manager Mikel Arteta won bij de stadgenoot met 3-0. Arsenal heeft na zeven wedstrijden in de Engelse competitie 18 punten, 1 punt meer dan Manchester City en Tottenham Hotspur. Die clubs wonnen zaterdag al van respectievelijk Wolverhampton Wanderers (0-3) en Leicester City (6-2).

Voor de aftrap legden Arteta en Thomas Frank, de trainer van Brentford, een krans op de middenstip. Daarna werd een minuut stilte gehouden voor de overleden koningin Elizabeth en klonk het volkslied God Save the King. Vorig weekeinde lag de Premier League stil vanwege het overlijden van de 96-jarige koningin. De Europese wedstrijd van Arsenal tegen PSV ging donderdag ook niet door.

William Saliba kopte na ruim een kwartier spelen uit een hoekschop van Bukayo Saka de openingstreffer binnen. Gabriel Jesus scoorde even later ook met zijn hoofd, na een afgemeten voorzet van aanvoerder Granit Xhaka. Kort na rust kon Fábio Vieira ongehinderd de 0-3 binnenschieten.

In de blessuretijd mocht de pas 15-jarige Ethan Nwaneri invallen bij Arsenal. De Engelse middenvelder werd met een leeftijd van 15 jaar en 181 dagen de jongste speler ooit in de Premier League. Het record stond op naam van Harvey Elliott, die 16 jaar en 30 dagen 'oud' was toen hij in 2019 in de Engelse topcompetitie debuteerde voor Fulham.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

12 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

12 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

12 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

12 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

13 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

15 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

15 uur geleden