Arsenal strijdt voor laatste kans in halve finale Europa League
LONDEN/ROME (ANP) - Arsenal strijdt voor een laatste kans om nog iets van het seizoen te maken. De club uit Londen begint met een achterstand van 1-2 aan het beslissende thuisduel met Villarreal in de halve finale van de Europa League.
Arsenal is met een negende plaats in de Premier League ver verwijderd van de posities die aan het einde van het seizoen recht geven op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League. De winnaar van de Europa League mag volgend seizoen ook aan de Champions League deelnemen.
Als Arsenal erin slaagt om het tweeluik met Villarreal te winnen, dan krijgt de Europa League zeer waarschijnlijk een Engelse finale. In de andere halve finale verdedigt Manchester United tegen AS Roma namelijk een voorsprong van 6-2. Bij Manchester United staat Donny van de Beek onder contract. Rick Karsdorp is vaak basisspeler bij AS Roma.
De returns van beide halve finales beginnen om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
10 uur geleden