Arsenal-spits Aubameyang: zo ziek ben ik nog nooit geweest
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang heeft zich nog niet eerder zo ziek gevoeld als vorige maand. Dat zei de aanvoerder van Arsenal in aanloop naar de return van de halve finales van de Europa League tegen Villarreal van donderdag.
Aubameyang werd getroffen door malaria en miste vier wedstrijden van Arsenal. "Ik voelde me heel erg slecht", aldus de 31-jarige aanvaller. "Zo ziek ben ik in mijn leven nog niet geweest, het was echt moeilijk. Ik had drie dagen achter elkaar koorts, de hele dag en de hele nacht, non-stop. Zelfs de paracetamol had hier geen effect op."
De familie van Aubameyang maakte zich ernstige zorgen, zei hij. "Ik moest drie dagen in het ziekenhuis blijven. Ik was echt heel somber en ik denk dat ik vier kilo ben afgevallen. Het was een heel slecht moment en ik denk dat mijn familie een beetje bang was om me zo te zien."
Aubameyang maakte donderdag in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen Villarreal als invaller zijn rentree.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
21 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
23 uur geleden