Arsenal-spits Aubameyang: zo ziek ben ik nog nooit geweest
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang heeft zich nog niet eerder zo ziek gevoeld als vorige maand. Dat zei de aanvoerder van Arsenal in aanloop naar de return van de halve finales van de Europa League tegen Villarreal van donderdag.
Aubameyang werd getroffen door malaria en miste vier wedstrijden van Arsenal. "Ik voelde me heel erg slecht", aldus de 31-jarige aanvaller. "Zo ziek ben ik in mijn leven nog niet geweest, het was echt moeilijk. Ik had drie dagen achter elkaar koorts, de hele dag en de hele nacht, non-stop. Zelfs de paracetamol had hier geen effect op."
De familie van Aubameyang maakte zich ernstige zorgen, zei hij. "Ik moest drie dagen in het ziekenhuis blijven. Ik was echt heel somber en ik denk dat ik vier kilo ben afgevallen. Het was een heel slecht moment en ik denk dat mijn familie een beetje bang was om me zo te zien."
Aubameyang maakte donderdag in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen Villarreal als invaller zijn rentree.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
10 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
14 uur geleden