Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arriënne, vrijwilliger bij de Ter Poorteweg

Arriënne, vrijwilliger bij de Ter Poorteweg

GRIJPSKERKE - Arriënne uit Grijpskerke is sinds 2017 vrijwilliger bij de Ter Poorteweg. Een locatie van SVRZ in Koudekerke die specialistische zorg en dagactiviteiten biedt aan bewoners met het syndroom van Korsakov.

De Ter Poorteweg is Arriënne niet onbekend. Zij heeft hier namelijk jaren gewerkt! Het voelt daarom ook als “een warm bad”. Nu verzorgt zij als vrijwilliger activiteiten in het activiteitencentrum. Hier geniet zij van de tijd met de bewoners. “Bewoners hebben baat bij een dagritme. Samen bieden wij dit! Ik verveel mij nooit, want er valt altijd iets te organiseren en te doen”. De bewoners met Korzakov hebben niet altijd een vrolijk leven achter de rug vertelt Arriënne: “Over het algemeen hebben zij veel meegemaakt, zoals alcoholproblemen en het verliezen van contact met hun familie.’’ Arriënne vindt het fijn dat ze middels haar vrijwilligerswerk mee kan hepen om de bewoners een leuke tijd te geven. “Het voelt goed om iets te doen voor iemand anders”.

Woensdag is het activiteitencentrum gesloten. Maar desalniettemin is het een levendige boel! Woensdag verzorgt Arriënne, met drie man sterk, de binnen activiteiten. Zo wordt er getekend en gekleurd en 1x in de maand vindt er bloemschikken plaats. Het organiseren van die activiteiten geeft Arriënne veel voldoening.
Op de vraag wat Arriënne het leukste vindt in haar vrijwilligerswerk, zegt zij: “Echt contact maken met mensen. Rondkijken en aansluiten op de behoefte. Soms is naast iemand zitten al genoeg. Dan komt het gesprek vanzelf. Dat is het allermooiste van de zorg, maar in dit geval van mijn vrijwilligerswerk!”

Benieuwd geworden naar vrijwilligerswerk? Op zoek naar vrijwilligersvacatures? Kijk dan eens op www.welzijnveere.nl of neem contact op via 0118-583687 of [email protected]?.

Meer uit Middelburg

Meerdere auto’s beschadigd bij kop-staartbotsing bij Serooskerke

SEROOSKERKE - Bij een kop-staartbotsing op de Eeperkweg bij Serooskerke zijn dinsdagmiddag meerdere auto's beschadigd geraakt. Niemand raakte gewond.

14 uur geleden
Slachtoffer (61) van verkeersongeval op N57 bij Middelburg overleden

MIDDELBURG - De automobilist die dinsdag van de weg raakte op de N57 bij Middelburg is aan zijn verwondingen overleden. Het gaat om een 61-jarige man uit Serooskerke. Dat maakt de politie bekend.

16 uur geleden
Middelburger Ruben Boutens doet het goed op Tsjechisch kampioenschap karten

MIDDELBURG - Afgelopen weekend werd in Hodonin in Tsjechië de vierde editie van het open Tsjechisch kampioenschap 4-takt karten gehouden. 

22 uur geleden
N57 bij Middelburg afgesloten richting A58 na ernstig ongeluk; slachtoffer met spoed naar ziekenhuis

MIDDELBURG - Op de Havenpoortweg (N57) bij Middelburg is dinsdagmorgen een ernstig verkeersongeval gebeurd. De weg is afgesloten richting de snelweg A58.

23 uur geleden
Bijna 130 geslaagden bij examens zwemmend redden

MIDDELBURG - De Middelburgse reddingsbrigade blijft groeien en dat was goed te zien tijdens de jaarlijkse examens. 

1 dag geleden
Muziekvereniging Veere’s Genoegen verzorgt drie zomerconcerten

VEERE - Het fanfareorkest van muziekvereniging Veere's Genoegen uit Veere verzorgt in de maanden juni en juli drie zomerconcerten.

1 dag geleden
Marja Geschiere verrast met lintje: ‘Al 33 jaar zet zij zich met hart en ziel in voor Aagtekerke’

AAGTEKERKE - In de dorpskerk in Aagtekerke is Marja Geschiere-Sanderse zaterdag verrast met een koninklijke onderscheiding.

2 dagen geleden