
Arnemuiden hult zich in winterse sferen voor winterfair
ARNEMUIDEN - Arnemuiden verkeert vrijdag in de sferen van een winterwonderland tijdens de jaarlijkse winterfair.
Glühwein, erwtensoep, oliebollen en zelfs ijssculpturen en een wintertrein zijn er op de fair. Ook staan er vele kramen op de Markt en in de Langstraat. De markt is vrijdag (29 november) te bezoeken tussen 15.00 en 21.00 uur en wordt georganiseerd door de Ondernemersvereniging Arnemuiden. Verder is er onder meer 's middags een vossenjacht voor kinderen en 's avonds staan er muziekoptredens op het programma.
Cadeautje
Op het Marktplein en in de Langstraat kunnen bezoekers genieten van gratis erwtensoep, het 'weggevertje' van de Ondernemersvereniging. Er staan kramen van allerlei (plaatselijke) ondernemers, maar ook van goede doelen, verenigingen en kerkelijke organisaties. Alle winkels zijn geopend, evenals het museum, waar bezoekers kunnen kennismaken met de lange geschiedenis van Arnemuiden. Bij 't Uusje van Eine worden garnalen gepeld en verkocht door dames in streekdracht.
Meer uit Middelburg
BIGGEKERKE - Een bestuurster van 91 jaar is vrijdagmiddag met haar auto tegen een boom gereden aan de Hogelandseweg in Biggekerke. De vrouw raakte lichtgewond.
1 dag geledenMIDDELBURG - In de nacht van vrijdag op zaterdag is in Middelburg een fietser gewond geraakt na een eenzijdige valpartij op de Torenweg.
1 dag geledenMIDDELBURG - Agenten van het politie basisteam Walcheren zijn vrijdagavond tijdens een verkeerscontrole gestuit op iemand waartegen een Europees opsporingsbevel was uitgevaardigd. De persoon werd direct aangehouden.
1 dag geledenMIDDELBURG - De Middelburgse oopband The Pop Collective zoekt een trompettist en een gitarist. Naast een standaardbezetting (drums, bas, gitaar, keys, percussie en zang) is er een blazersgroep van maar liefst 16 man/vrouw.Het repertoire bevat pop, funk en disconummers zoals Bruno Mars, Anouk, Earth, Wind & Fire. Speel je gitaar of trompet en wil je in een grote popband spelen? Informeer dan via [email protected] De repetitie vindt plaats op vrijdagen in Molen de Hoop in Middelburg.
2 dagen geledenMIDDELBURG - De naam Voedselbank doet vermoeden dat ze vooral voedsel verzorgen voor iedereen die niet genoeg geld heeft om eten te kunnen kopen. Voedselbank Walcheren doet echter nog heel veel meer. Vrijwilligsters Inge en Lia zijn hier nauw bij betrokken en vertellen er meer over.
2 dagen geledenMIDDELBURG - Zondag 18 mei zal Gospelkoor Inspiration uit Middelburg medewerking verlenen tijdens de samenkomst van het Leger des Heils Walcheren die, zoals gebruikelijk, om 10.00 uur begint.
3 dagen geledenZOUTELANDE - Gedeputeerde Harry van der Maas van de provincie Zeeland heeft woensdag een eerste gastles verzorgd over de Holocaust op basisschool 't Paalhoofd in Zoutelande. Daarmee is het startschot gegeven voor Holocaustonderwijs in Zeeland. De komende maanden krijgen leerlingen van het basisonderwijs en voortgezet onderwijs op verschillende scholen een lesprogramma aangeboden.
3 dagen geleden