Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

MONTEVIDEO (ANP) - Argentinië is weer een stapje dichter bij kwalificatie voor het WK voetbal gekomen. De Argentijnen wonnen in Montevideo de uitwedstrijd tegen Uruguay met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Ángel Di María.

In de zevende minuut kreeg Di María de bal in het strafschopgebied aangespeeld door Paulo Dybala en hij krulde de bal met links in de verre hoek.

Bij de Argentijnen deed Lionel Messi alleen het laatste kwartier mee. Hij viel in voor Giovani Lo Celso. Messi (34) miste door zijn fysieke ongemakken de laatste twee duels van zijn club Paris SG. Bondscoach Lionel Scaloni nam hem echter zonder voorbehoud op in zijn selectie voor de komende WK-kwalificatieduels met Uruguay en Brazilië. Dat leidde tot enige ergernis bij PSG-directeur Leonardo. Hij was onder meer van mening dat Messi de laatste tijd iets te veel verplichtingen had bij het nationale team en wellicht daardoor een beetje overbelast en geblesseerd was.

28 punten

Ajacieden Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico kregen geen speeltijd bij Argentinië. Luis Suárez deed bij de thuisploeg de hele wedstrijd mee, maar hij wist zijn ploeg niet aan een resultaat te helpen.

Argentinië heeft na twaalf duels 28 punten, 6 minder dan het al gekwalificeerde Brazilië. Beide landen komen nog zes keer in actie. Uruguay, dat al voor de vijfde keer verloor, staat er minder goed voor en heeft pas 16 punten.

Meer uit Voetbal

Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

16 minuten geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

21 minuten geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

54 minuten geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

5 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

6 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

6 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

7 uur geleden