Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

MONTEVIDEO (ANP) - Argentinië is weer een stapje dichter bij kwalificatie voor het WK voetbal gekomen. De Argentijnen wonnen in Montevideo de uitwedstrijd tegen Uruguay met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Ángel Di María.

In de zevende minuut kreeg Di María de bal in het strafschopgebied aangespeeld door Paulo Dybala en hij krulde de bal met links in de verre hoek.

Bij de Argentijnen deed Lionel Messi alleen het laatste kwartier mee. Hij viel in voor Giovani Lo Celso. Messi (34) miste door zijn fysieke ongemakken de laatste twee duels van zijn club Paris SG. Bondscoach Lionel Scaloni nam hem echter zonder voorbehoud op in zijn selectie voor de komende WK-kwalificatieduels met Uruguay en Brazilië. Dat leidde tot enige ergernis bij PSG-directeur Leonardo. Hij was onder meer van mening dat Messi de laatste tijd iets te veel verplichtingen had bij het nationale team en wellicht daardoor een beetje overbelast en geblesseerd was.

28 punten

Ajacieden Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico kregen geen speeltijd bij Argentinië. Luis Suárez deed bij de thuisploeg de hele wedstrijd mee, maar hij wist zijn ploeg niet aan een resultaat te helpen.

Argentinië heeft na twaalf duels 28 punten, 6 minder dan het al gekwalificeerde Brazilië. Beide landen komen nog zes keer in actie. Uruguay, dat al voor de vijfde keer verloor, staat er minder goed voor en heeft pas 16 punten.

Meer uit Voetbal

Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

17 minuten geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

10 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

10 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

16 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

16 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

17 uur geleden