Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

MONTEVIDEO (ANP) - Argentinië is weer een stapje dichter bij kwalificatie voor het WK voetbal gekomen. De Argentijnen wonnen in Montevideo de uitwedstrijd tegen Uruguay met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Ángel Di María.

In de zevende minuut kreeg Di María de bal in het strafschopgebied aangespeeld door Paulo Dybala en hij krulde de bal met links in de verre hoek.

Bij de Argentijnen deed Lionel Messi alleen het laatste kwartier mee. Hij viel in voor Giovani Lo Celso. Messi (34) miste door zijn fysieke ongemakken de laatste twee duels van zijn club Paris SG. Bondscoach Lionel Scaloni nam hem echter zonder voorbehoud op in zijn selectie voor de komende WK-kwalificatieduels met Uruguay en Brazilië. Dat leidde tot enige ergernis bij PSG-directeur Leonardo. Hij was onder meer van mening dat Messi de laatste tijd iets te veel verplichtingen had bij het nationale team en wellicht daardoor een beetje overbelast en geblesseerd was.

28 punten

Ajacieden Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico kregen geen speeltijd bij Argentinië. Luis Suárez deed bij de thuisploeg de hele wedstrijd mee, maar hij wist zijn ploeg niet aan een resultaat te helpen.

Argentinië heeft na twaalf duels 28 punten, 6 minder dan het al gekwalificeerde Brazilië. Beide landen komen nog zes keer in actie. Uruguay, dat al voor de vijfde keer verloor, staat er minder goed voor en heeft pas 16 punten.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

7 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

9 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

13 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

13 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

14 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

17 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

17 uur geleden