Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

Argentinië stapje dichter bij WK na zege in Uruguay

MONTEVIDEO (ANP) - Argentinië is weer een stapje dichter bij kwalificatie voor het WK voetbal gekomen. De Argentijnen wonnen in Montevideo de uitwedstrijd tegen Uruguay met 1-0 dankzij een fraaie treffer van Ángel Di María.

In de zevende minuut kreeg Di María de bal in het strafschopgebied aangespeeld door Paulo Dybala en hij krulde de bal met links in de verre hoek.

Bij de Argentijnen deed Lionel Messi alleen het laatste kwartier mee. Hij viel in voor Giovani Lo Celso. Messi (34) miste door zijn fysieke ongemakken de laatste twee duels van zijn club Paris SG. Bondscoach Lionel Scaloni nam hem echter zonder voorbehoud op in zijn selectie voor de komende WK-kwalificatieduels met Uruguay en Brazilië. Dat leidde tot enige ergernis bij PSG-directeur Leonardo. Hij was onder meer van mening dat Messi de laatste tijd iets te veel verplichtingen had bij het nationale team en wellicht daardoor een beetje overbelast en geblesseerd was.

28 punten

Ajacieden Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico kregen geen speeltijd bij Argentinië. Luis Suárez deed bij de thuisploeg de hele wedstrijd mee, maar hij wist zijn ploeg niet aan een resultaat te helpen.

Argentinië heeft na twaalf duels 28 punten, 6 minder dan het al gekwalificeerde Brazilië. Beide landen komen nog zes keer in actie. Uruguay, dat al voor de vijfde keer verloor, staat er minder goed voor en heeft pas 16 punten.

Meer uit Voetbal

PSV begint bekertoernooi met eenvoudige zege op GVVV

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.

1 uur geleden
FIFA komt na kritiek met goedkopere kaarten voor WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.

4 uur geleden
Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

5 uur geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

6 uur geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

8 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

9 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

10 uur geleden