Argentijnse middenvelder Gago stopt met voetballen
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Argentijnse middenvelder Fernando Gago, voormalig speler van Real Madrid, heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. De 34-jarige Gago kende de voorbije jaren veel blessures, waaronder ernstig knieletsel.
Gago sloot zijn loopbaan af in eigen land, bij Vélez Sarsfield in Buenos Aires. De afgelopen zeven jaar speelde hij in dezelfde stad voor Boca Juniors. Van 2006 tot 2013 speelde Gago in Europa, voor achtereenvolgens Real Madrid, AS Roma en Valencia. Bij Real Madrid werd hij twee keer landskampioen, in 2007 en 2008.
In 2014 maakte Gago deel uit van de Argentijnse WK-selectie. Argentinië werd op het WK in Rio de Janeiro tweede. In de finale tegen Duitsland, die met 1-0 werd verloren, viel Gago vlak voor het verstrijken van de reguliere speeltijd in voor Enzo Pérez. In de halve finale waren de Argentijnen via strafschoppen te sterk voor Oranje.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
58 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
3 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
4 uur geleden