Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arbiter Kamphuis blijft achter rode kaart voor Tagliafico staan

Arbiter Kamphuis blijft achter rode kaart voor Tagliafico staan

ROTTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Jochem Kamphuis staat nog steeds achter zijn beslissing om linksback Nicolás Tagliafico van Ajax een rode kaart te geven in het uitduel met Sparta Rotterdam. Dat vertelde hij na de zege van de bezoekers uit Amsterdam (0-1) voor de camera van FOX Sports.

Tagliafico kreeg in de 28e minuut een rode kaart omdat hij na een sliding de bal per ongeluk op een arm kreeg. Volgens Kamphuis ontnam de Argentijn zijn tegenstander Mohamed Rayhi een kans om te scoren. "Ik zag een lange bal, waarbij Tagliafico en Rayhi in een duel terechtkwamen", zei de arbiter. "Tagliafico maakte hands en ontnam Rayhi een scoringskans."

Kamphuis benadrukte dat het voor hem geen verschil maakt dat Tagliafico de bal per ongeluk op een arm kreeg. "Het gaat erom of de handsbal strafbaar is. Of het nou bewust of onbewust is, de arm was duidelijk uit het lichaam. Dus dat is strafbaar", zei hij.

Ajax-verdediger Perr Schuurs leek ook nog dicht in de buurt te staan van Rayhi en Tagliafico. "Maar hij staat er echt nog wel een paar meter achter", oordeelde Kamphuis. "Het leek alsof hij heel dichtbij was, maar op volle snelheid was hij er nooit op tijd bijgekomen. Tagliafico zette een tackle in, miste de bal en maakte hands."

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

1 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden