Appartementencomplex De Vestetuin bereikt hoogste punt
THOLEN - Het hoogste punt op de bouwplaats van De Vestetuin in Tholen is bereikt.
Bij het feestelijke moment werd op gepaste wijze stilgestaan door Robbert van de Sande van de Kok Bouwgroep en Peter de Korte van pandeigenaar Korvi. Ook wethouder Peter Hoek van de gemeente Tholen maakte zijn opwachting.
De Vestetuin krijgt 17 vrije sector huurappartementen, bestaande uit drie verdiepingen, en drie winkels die uitkijken op het Terreplein. Inmiddels is bekend dat het hier om vestigingen gaat van Primera, Gall & Gall en het Kruidvat. Die laatste winkel bevindt zich thans nog in de Kerkstraat.
Vermoedelijk openen de winkels begin volgend jaar hun deuren..
Meer uit Tholen
THOLEN - De provincie Zeeland wil een bedrag van 750.000 euro beschikbaar stellen aan de gemeente Tholen om een jarenlang slepend dossier rond Dalempolder en Welgelegen af te ronden. Met de financiële tegemoetkoming hopen beide overheden verdere juridische procedures te voorkomen.
18 minuten geleden[Advertorial] THOLEN - De glasvezelcampagne op Tholen verloopt positief en ligt op koers om het benodigde aantal inschrijvingen voor de aanleg te behalen. Een van de eerste inwoners die een oranje-wit vlaggetje voor zijn huis mocht plaatsen was Floris Langendam (76) uit Poortvliet. Inmiddels zet hij zich als ambassadeur in om de campagne onder de aandacht te brengen.
59 minuten geledenSINT-MAARTENSDIJK - De politie heeft donderdag het rijbewijs ingenomen van een automobilist die even daarvoor in Sint-Maartensdijk een botsing had gehad met een bromfietser. Dat meldt HVZeeland.
6 uur geledenTHOLEN - Het beachcourt in Tholen staat dit weekend opnieuw in het teken van een sportieve strijd. Volleybalvereniging AVC'87 organiseert weer haar jaarlijkse beachvolleybaltoernooi, dat dit jaar groter wordt aangepakt dan ooit. Voor het eerst wordt er namelijk niet alleen op zaterdag gespeeld, maar trapt het evenement al op vrijdag af met een bedrijventoernooi.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Oud-Vossemeer maakt zich op voor een feestelijk weekend. De kermis strijkt deze dagen weer neer op het Raadhuisplein. Naast de attracties kunnen bezoekers op verschillende locaties genieten van optredens.
1 dag geledenTHOLEN - Waar hangt het oudste carillonklokje van Nederland? Welke bijzondere verhalen schuilen achter de monumentale gevels? Tijdens de stads- en dorpswandelingen ontdekken bezoekers én inwoners de geschiedenis van het eiland op een verrassende en persoonlijke manier.
2 dagen geledenSINT-PHILIPSLAND - Samen met de politie organiseert de gemeente Tholen dinsdagavond 16 juni het spel The Hunt in Sint Philipsland. Het doel van dit actieve buitenspel is om politie en handhavers meer in contact te brengen met jongeren en inwoners van een kern of wijk. Er is plaats voor ongeveer 100 deelnemers. Het kat-en-muisspel is echter zo populair dat er inmiddels een wachtlijst is ontstaan.
2 dagen geleden