Appartementencomplex De Vestetuin bereikt hoogste punt
THOLEN - Het hoogste punt op de bouwplaats van De Vestetuin in Tholen is bereikt.
Bij het feestelijke moment werd op gepaste wijze stilgestaan door Robbert van de Sande van de Kok Bouwgroep en Peter de Korte van pandeigenaar Korvi. Ook wethouder Peter Hoek van de gemeente Tholen maakte zijn opwachting.
De Vestetuin krijgt 17 vrije sector huurappartementen, bestaande uit drie verdiepingen, en drie winkels die uitkijken op het Terreplein. Inmiddels is bekend dat het hier om vestigingen gaat van Primera, Gall & Gall en het Kruidvat. Die laatste winkel bevindt zich thans nog in de Kerkstraat.
Vermoedelijk openen de winkels begin volgend jaar hun deuren..
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren opnieuw een fotowedstrijd. Inwoners en bezoekers kunnen tot en met 16 november maximaal twee foto's insturen. De winnaars sieren de omslag van de nieuwe gemeentegids
3 uur geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseert zaterdag 31 oktober de jaarlijkse lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting lopen ruim duizend deelnemers mee. De route wijkt dit jaar af wegens wegwerkzaamheden.
19 uur geledenZEELAND - Het waterschap roept bewoners van woningen in het buitengebied zonder rioolaansluiting op hun septic tank te vervangen. Vanaf 2028 gelden strengere regels voor huishoudelijk afvalwater. Veel bewoners moeten daarom investeren in een betere zuiveringsinstallatie.
22 uur geledenSCHERPENISSE - De Kunstkamer in Scherpenisse opent op zaterdag 31 oktober de expositie 'What Is Left' van kunstenaar Addy van Kempen. Haar werk bestaat grotendeels uit afgedankte materialen.
1 dag geledenTHOLEN - Een automobilist heeft woensdagochtend een flinke ravage veroorzaakt op de Oesterdam bij Tholen. De bestuurder schampte een andere wagen en raakte daarna meerdere geparkeerde voertuigen. Hij is met letsel naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De gemeente Tholen sluit het volledige perceel aan de Campweg in Sint Philipsland waar afgelopen zomer een grote brand woedde. In een loods werd toen een drugslab ontdekt. De sluiting voor zes maanden geldt voor de woning en de bijbehorende opstallen.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Hans van Houdt presenteerde vorige week zaterdag zijn nieuwste boek 'Een Steen in je Hoofd'. Het boek vertelt het waargebeurde verhaal van Bertha van Houdt (1917-1944), een meisje uit Scherpenisse dat in Amsterdam belandde bij de eerste hersenchirurg van Nederland.
2 dagen geleden